Kompleks 20 dwupoziomowych komfortowych mieszkań Dalia

Kompleks 20 dwupoziomowych komfortowych mieszkań Dalia

Północ Wrocławia dość długo miała kompleksy względem południa miasta, które rozrastało się bardziej dynamicznie na przestrzeni kilku ostatnich lat. Zupełnie niepotrzebnie. Czytaj dalej

 

Osiedla takie, jak zielone Pawłowice, to wciąż ostoja dla mieszkańców aglomeracji. I propozycja godna rozpatrzenia w kontekście zakupu lokum na długie lata. Tu z propozycją wychodzi DOM.developer. Własne M, mniejsze czy większe, to jedna z ważniejszych inwestycji. Nim zdecydujemy się na zaciągnięcie poważnych zobowiązań, skrupulatnie analizujemy wszelkie „za” i „przeciw” ofert na rynku pierwotnym. Rozwiązania najbardziej dogodne to takie, które  łączą w sobie funkcjonalność, dogodną lokalizację i atrakcyjność projektu.

 

Czytaj również: Co się stanie z Hotelem Śląskim po rewitalizacji?

 

Stylowy kompleks 20 dwupoziomowych komfortowych mieszkań rodzinnych na wrocławskich Pawłowicach wyróżnia się nowoczesną architekturą i funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Każdy segment mieści na parterze przestronny salon o powierzchni 37m2 oraz kuchnię z panoramicznym oknem i spiżarnią. Na piętrze znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz duża łazienka. Na zewnątrz - taras z wyjściem do ogrodu. Dzięki rozlokowaniu budynków na kształt pierścienia,  wjazd do garaży możliwy jest wyłącznie z przodu, tak, by nie zakłócać ciszy zielonych  ogródków i wspólnego dziedzińca.

 

 

- Funkcjonalny, nowoczesny projekt architektoniczny to nie wszystko. Domy powstałe na osiedlu Dalia wyróżniają się starannym wykonaniem poszczególnych elementów,  dbałością o detale. - mówi Mirosław Półtorak, Prezes DOM.developer. - Dodając do tego dobór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, mamy do czynienia z „domami na czasie” - idealnie dopasowanymi do oczekiwań i wyobrażeń naszych klientów, znajdujących się dodatkowo w bliskim sąsiedztwie przyrody. - dodaje. 

 

Czytaj również: Pozwolenie na użytkowanie biurowca przy ul. Grzybowskiej 81 w Warszawie

 

Zielone płuca WrocławiaDalia powstała w północnych rejonach Wrocławia, na osiedlu Pawłowice. Największe atuty tego obszaru  to przede wszystkim cicha, spokojna i pełna terenów zielonych okolica. Pawłowice pod tym względem pozytywnie  wyróżniają się na tle innych wrocławskich osiedli. Mieszkańcy Osiedla Dalia mogą korzystać z licznych tras spacerowych i rowerowych - chociażby na terenie przylegającego  parku z XIX-wiecznym pałacem czy nad Stawem Pawłowickim. Tereny zielone w tym rejonie miasta służą jako miejsce do wypoczynku, uprawiania sportów czy zabaw dla dzieci. Zbliżają także człowieka do przyrody. - mówi Mirosław Półtorak - Pawłowice mogą szczycić się mianem „zielonych płuc Wrocławia”. Dlatego na miejsce naszej inwestycji wybraliśmy właśnie ten obszar. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią bliskość natury. - dodaje.

 

Centrum nie jest dalekoObawa przed przeprowadzką na obrzeża miasta często dotyczy odległości, jaka dzieli zielone osiedla od centrum. Inwestor Dalii rozwiewa tego rodzaju wątpliwości. Do osiedla można dojechać bezpośrednio przez centrum miasta (kierunek na Warszawę) lub nowym odcinkiem AOW, łączącej obwodnicę Wrocławia z drogami ekspresowymi w kierunku Warszawy i Poznania, której węzeł jest oddalony od inwestycji o 3 minuty jazdy samochodem. W pobliżu osiedla znajduje się pętla autobusowa linii 130, a w odległości kilkuset metrów w kierunku miasta położone są inne przystanki autobusowe oraz stacja szynobusu kursującego regularnie na trasie Wrocław Główny-Trzebnica. 

 

Czytaj również: W Kościerzynie powstanie kolejne centrum handlowe

 

Dalia to inwestycja w 100% ukończona, zrealizowana przez dewelopera zrzeszonego w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Zachęcamy do zapoznania się z nią podczas sobotniej wycieczki pod miasto - spacer po zielonych Pawłowicach to czysty relaks. 

 

Źródło: Publicon / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17974 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 124

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >