Krakowskie osiedla

Krakowskie osiedla

Lazurowy Park Bronowice będzie się składał z siedmiu segmentów o minimalistycznych formach i eleganckich elewacjach. Kompleks mieszkaniowy dzięki nowoczesnej architekturze i zastosowaniu zróżnicowanych materiałów idealnie wkomponuje się w otaczający krajobraz.

 

ATAL powiększa Lazurowy Park Bronowice

 

Krakowska oferta ATAL S.A. właśnie poszerzyła się o drugi etap osiedla Lazurowy Park Bronowice. Do sprzedaży trafiły kolejne dwa budynki, które pomieszczą łącznie 70 mieszkań.  Ten nowoczesny projekt znajduje się u zbiegu ulic Filtrowej oraz Zygmunta Starego. Inwestycja powstaje w cichej i spokojnej okolicy, która dzięki rozwiniętej infrastrukturze pozwoli na szybkie przemieszczanie do centrum oraz poza miasto. Cena za mkw. mieszkania wynosi 6 900 złotych brutto.

 

Atrakcyjność zabudowań zostanie podkreślona przez efektowne wykusze, a wysoki standard wykończenia oraz dbałość o detale uczynią osiedle wygodnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku. W obrębie inwestycji przewidziano plac zabaw dla dzieci, a wszystkie budynki będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osiedle wyróżniać się będzie obfitością zieleni. Tereny sąsiadujące z budynkami zostaną uporządkowane, nowe nasadzenia będą dopasowane do otoczenia, a istniejące drzewa i krzewy dopełnią pyrztulnego charakteru miejsca.

 

 

Czytaj również: Luksusowe inwestycje w 2016 roku

 

Właśnie rozpoczęła się sprzedaż lokali w drugim etapie inwestycji. Wybudowane zostaną tam dwa trzypiętrowe budynki, w tym jeden składający się z dwóch segmentów. Ich elewacje oraz forma będą spójne z pozostałymi elementami osiedla. W obiektach znajdzie się 70 mieszkań o szerokiej gamie metraży i układów pokoi. Klienci będą mogli wybierać spośród lokali o powierzchniach od 43,68 do 122,70 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi. Dzięki tak szerokiej ofercie, każdy znajdzie mieszkanie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. W tej części inwestycji powstanie również garaż podziemny, który pomieści 51 samochodów, a także 17 dodatkowych miejsc postojowych na terenie osiedla. Budynki realizowane w drugim etapie stworzą spójną i stylową całość z istniejącą zabudową, optycznie domykając przestrzeń kompleksu.

 

Krakowski rynek nieruchomości jest bardzo chłonny i ma przed sobą dobre perspektywy, dlatego decydujemy się tu na kolejne inwestycje. Potwierdzeniem słuszności wprowadzenia do oferty drugiego etapu osiedla,  jest sprzedaż w pierwszym etapie - w dwa i pół miesiąca już 30 z 78 lokali znalazło nabywców. powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

 

W sprzedaży od połowy września znajduje się pierwszy etap inwestycji, który będzie się składać z czterech segmentów.  W budynkach powstanie łącznie 78 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 32,11 do 106,06 mkw. i układzie od 1 do 4 pokoi. Dla tej części osiedla przewidziano wspólny, podziemny garaż, który pomieści 84 samochody.

 

 

Czytaj również: Nowoczesny biurowiec w Poznaniu

Lokalizacja osiedla na terenie Bronowic łączy sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Osoby aktywne docenią bliskość Parku Rzecznego Młynówka Królewska i Lasku Wolskiego. Kompleks oferuje nie tylko wygodny dostęp do miejsc wypoczynkowych, jego położenie zapewnia również komfortowy dojazd do centrum miasta dowolnym środkiem transportu. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców będą także istniejące w okolicy sklepy i punkty usługowe oraz placówki edukacyjne.

 

ATAL S.A., oprócz dwóch etapów Lazurowego Parku Bronowice, oferuje w Krakowie szeroki wybór lokali w różnorodnych inwestycjach. Można nabywać mieszkania w osiedlu Bagry Park zlokalizowanym w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry, a także na IV i na V etapie bardzo dobrze przyjętego przez mieszkańców Krakowa Bronowice Residence. Dostępne są ostatnie lokale w prestiżowej inwestycji Masarska 8 Apartamenty powstającej w centrum miasta, a także na nowoczesnym projekcie City Towers Czyżyny II. W ofercie jest również ostatni dom typu bliźniak na osiedlu Bronowice Residence Domy. 

 

Za projekt osiedla Lazurowy Park Bronowice odpowiada LINIA architekci Bruzda Mętel Spółka Partnerska. Planowany termin oddania od użytkowania obu etapów to I kwartał 2017 roku. Więcej informacji na www.lazurowypark.pl.

Źródło: atal / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17955 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >