Kupno mieszkania, domu - porady – lista artykułów

Zalety mieszkania dwupoziomowego

Kameralny i nowoczesny, wielorodzinny budynek mieszkalny staje się synonimem oryginalnej architektury oraz wyjątkowej kompozycji przestrzennej, jak również nowoczesnych rozwiązań mających zapewnić komfort i wygodę mieszkańcom. Uprzywilejowane dwa poziomy to przestrzeń funkcjonalna, pełna powietrza i światła, inspirująca oraz otwierająca ogromny świat możliwości aranżacyjnych.

Łódź czy Warszawa. Gdzie warto zamieszkać?

Planując przeprowadzkę, często zastanawiamy się, w którym polskim mieście warto zapuścić korzenie. Naszym zdaniem najbardziej interesujące wydają się Łódź i Warszawa. Jakie są ich zalety?

Zakup mieszkania i dylemat czy wybrać rynek pierwotny, czy rynek wtórny

Wybór własnego M zawsze zaczyna się od odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Rynek pierwotny czy wtórny? Nowe mieszkanie czy z historią? Od dewelopera czy od osoby prywatnej? Nieruchomość to inwestycja na lata, często na całe życie, dlatego warto na starcie określić swoje oczekiwania, jak i możliwości.

Mimo pandemii nie rezygnujemy z zakupu mieszkania

Osoby poszukujące mieszkań do zakupu dość spokojne reagują na sytuację związaną z pandemią. Ma ona jednak wpływ na ich decyzje zakupowe i zmianę preferencji względem nabywanej nieruchomości.

Zakup mieszkania - wszystko, co musisz wiedzieć, by inwestycja była udana

Pierwszym odruchem na myśl o kupnie nowego mieszkania jest przeszukanie Internetu w poszukiwaniu idealnej przestrzeni do życia. A co jeśli wcale nie musisz tego robić? Co jeśli możesz wybrać mieszkanie, korzystając ze specjalistycznej pomocy pracowników firmy deweloperskiej, oszczędzając czas i pieniądze? Dowiedz się, co zrobić, by inwestować mądrze i odpowiedzialnie, a także na co zwracać uwagę, by mieszkanie okazało się przestrzenią marzeń.

Jakie pytania najczęściej zadają deweloperowi kupujący?

Zakup mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji, które podejmujemy w życiu. Dodatkowo wiąże się z bardzo silnymi emocjami. Nie kupujemy pustych czterech ścian, tylko nasze wyobrażenie o bezpiecznym miejscu, gdzie będziemy spędzać szczęśliwe chwile z naszymi najbliższymi i gdzie po ciężkim dniu będziemy mogli zaznać odrobiny wytchnienia. Nic więc dziwnego, że przywiązujemy dużą wagę do wyboru odpowiedniego M. Pieczołowicie przeszukujemy portale z ofertami mieszkań, strony inwestycji, przygotujemy porównania najlepszych ofert i dopytujemy nawet o najmniejsze szczegóły. To właśnie detale mogą zaważyć o komforcie mieszkania, dlatego jeśli jesteście ciekawi, o co dokładnie pytają osoby poszukujące swojego wymarzonego lokum, obowiązkowo zapoznajcie się z naszą najnowszą sondą deweloperską!

Jak wybrać dom na sprzedaż? Dlaczego ludzie wybierają domy w Siechnicach?

Osoby, które dysponują nawet niewielkim mieszkaniem w centrum Wrocławia, z jednej strony uważają się za szczęściarzy. Mieszkanie w centrum wielkiego miasta ma swoje plusy. Szczególnie, że Wrocław jest jednym z najprzyjemniejszych miejsc do życia w całej Polsce.

Czym się różni współczesne budownictwo mieszkaniowe od tego z lat 90

Budownictwo mieszkaniowe w ciągu ostatnich trzydziestu lat przeszło ogromną transformację. Wyniknęła ona przede wszystkim z wielu zmian społecznych, technologicznych i kulturowych. O tym, jak zmieniło się projektowanie dużych założeń wielorodzinnych, opowiada architekt Bogdan Kulczyński z renomowanej warszawskiej pracowni Kulczyński Architekt, działającej na rynku od początku lat 90.

Odbiór mieszkania – czy warto robić listę?

Lista kontrolna w trakcie odbioru mieszkania ma przeprowadzić inwestora przez sprawdzenie każdego miejsca w sposób przemyślany i spójny. Jest to podpowiedź, która ma ułatwić poszukiwanie wad i usterek.

Rynek inwestycyjny w Trójmieście - gdzie najczęściej kupujemy mieszkanie pod inwestycje?

Zakup mieszkania na wynajem to jedna z najpopularniejszych form inwestycji średniej wielkości oszczędności w Polsce. Dzieje się tak nie bez powodu - mieszkania rzadko kiedy tracą na wartości, a dodatkowo zawsze możemy przeznaczyć je później dla dzieci, gdy już dorosną. W jakich miejscach warto kupować nieruchomości które później będziemy chcieli wynająć? O czym warto pamiętać, aby uczynić naszą ofertę możliwie jak najbardziej atrakcyjną?


Stron: 63 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16169 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 102

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >