Kupno mieszkania, domu - porady – lista artykułów

Second home - coraz częściej inwestujemy w drugi, wakacyjny dom

Od kilku lat w Polsce coraz popularniejsze staje się posiadanie własnego apartamentu, w którym można spędzać urlopy i wakacje, do którego można spontanicznie wyjechać na weekend break. Moda ta ostatnio przybiera na sile. Dlaczego tak się dzieje? Czy warto mieć second home?

5 kroków przed zakupem nowego mieszkania na kredyt. O czym warto pamiętać?

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez TNS Polska, zdecydowana większość Polaków kupuje mieszkania i domy na kredyt. Co zrobić, żeby poprawić swoje szanse na uzyskanie finansowania i w czym może pomóc deweloper? Jak możemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo w procedurze kredytowej? Czy należy składać wnioski kredytowe do więcej niż 1 banku? Warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Mieszkanie w centrum w czasie koronawirusa, czy warto, czy ceny spadają?

Kolejna fala zachorowań na koronawirusa zmieniła życie Polaków w wielu aspektach. Pandemia dotknęła rozmaitych elementów naszej codzienności, nie ominęła również przestrzeni gospodarczej. Zagrożenie epidemiczne w dużym stopniu przekłada się na rynek nieruchomości, gdzie w niektórych obszarach dotychczasowe wzrosty straciły na dynamice. Wiele osób zadaje sobie obecnie pytanie: czy warto kupować mieszkanie w centrum w czasie koronawirusa?

Z jakich okazji i promocji możemy skorzystać kupując nieruchomość w okresie świąteczno - noworocznym?

Jakie świąteczno-noworoczne promocje przygotowali w tym roku deweloperzy? W których osiedlach je znajdziemy? Sondę przeprowadził serwis nieruchomości dompress.pl

Dom wykończony pod klucz - dlaczego warto?

Własny dom to marzenie wielu z nas, jednocześnie trudne do spełnienia i dające ogromną satysfakcję, gdy już się to uda. Możemy jednak przyspieszyć proces przeprowadzki do naszego własnego M - wystarczy, że zdecydujemy się na odbiór budynku wykończonego pod klucz. Co to znaczy i jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?

Inwestowanie w nieruchomości dochodowe

W ostatnich latach rynek nieruchomości cieszy się ogromną popularnością wśród prywatnych inwestorów. Posiadane oszczędności można jednak wydać nie tylko na zakup mieszkania na wynajem – alternatywą są nieruchomości komercyjne, na których również można sporo zarobić. Dodatkowo dziś nie jest to już segment dostępny wyłącznie dla inwestorów dysponujących kwotami idącymi w miliony złotych.

Czy warto kupić dom w zabudowie szeregowej? - przedstawiamy 10 atutów za tym rozwiązaniem

W ostatnim czasie coraz więcej osób myśląc o zakupie nieruchomości rozpatruje domy szeregowe, czyli inaczej - segmenty. Jest to opcja cenowo porównywalna do zakupu trzypokojowego mieszkania. Własny ogródek i większa powierzchnia sprawia, że za rozsądne pieniądze otrzymujemy namiastkę domu.

Czy marka dewelopera ma znaczenie podczas zakupu mieszkania?

Podczas planowania zakupu nieruchomości potencjalni klienci biorą pod uwagę wiele różnorodnych czynników – lokalizację, zaplecze handlowo-usługowe, czy obecność placówek edukacyjnych, bądź medycznych. Coraz częściej nabywcy kierują się także marką danego dewelopera, która jest dla nich gwarantem jakości całej inwestycji. Rośnie wiedza na temat samego rynku.

Dom szeregowy pod Wrocławiem - dlaczego ta forma inwestycji jest najlepszą opcją dla przyszłych mieszkańców

Wrocław okazuje się najlepszym miejscem do życia dla młodych mieszkańców. Duże miasto pełne perspektyw, ale też miejsc relaksu i stref zielonych. Zakup nieruchomości pod Wrocławiem może okazać się najlepszą opcją dla młodych mieszkańców.

Zalety mieszkania dwupoziomowego

Kameralny i nowoczesny, wielorodzinny budynek mieszkalny staje się synonimem oryginalnej architektury oraz wyjątkowej kompozycji przestrzennej, jak również nowoczesnych rozwiązań mających zapewnić komfort i wygodę mieszkańcom. Uprzywilejowane dwa poziomy to przestrzeń funkcjonalna, pełna powietrza i światła, inspirująca oraz otwierająca ogromny świat możliwości aranżacyjnych.


Stron: 64 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16322 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >