Lasery krzyżowe Leica Lino. Jakość, która wspiera profesjonalistów od lat

Lasery krzyżowe Leica Lino. Jakość, która wspiera profesjonalistów od lat

Dzięki nowoczesnej technologii laserowej można zrezygnować ze stosowania mało dokładnych przedmiotów pomiarowych, takich jak linijki, piony czy poziomice. Lasery krzyżowe wyznaczają linie pionowe i poziome oraz punkty, zwiększając efektywność i precyzję prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych w przestrzeniach zamkniętych i na zewnątrz. Szczególnie godna polecenia jest gama niezawodnych laserów krzyżowych Lino renomowanej szwajcarskiej marki Leica Geosystems. Urządzenia te znane są wszystkim profesjonalistom w branży i są punktem odniesienia dla konkurencji w kwestii jakości wykonania. Czytaj dalej

 

Działanie laserów krzyżowych

Wszystkie produkty marki Leica wykonane są z odpornych materiałów wysokiej jakości i są zabezpieczone przed działaniem wody oraz pyłu, dzięki czemu można z nich bez problemu korzystać w różnych warunkach pogodowych. Optymalny kąt generowania lasera zapewnia zwiększony zasięg oraz lepszą widoczność wyświetlanej wiązki. Wyróżniającą cechą urządzeń Lino jest również funkcja samopoziomowania. Oznacza to, że lasery krzyżowe Leica automatycznie korygują wychylenie (o ile nie przekroczy ono ±4˚). Po przekroczeniu tego zakresu automatycznie uruchomi się alarm wizualny, co skutecznie zapobiega błędom pomiarowym. Obsługa urządzeń Lino jest przy tym prosta i intuicyjna, a procedury – przemyślane i logiczne.  

 

Czytaj również: Gama laserów krzyżowych Leica Lino i ich zastosowanie

 

Lasery krzyżowe Leica Lino. Jakość, która wspiera profesjonalistów od lat

 

Czerwone i zielone wiązki laserów w urządzeniach marki Leica

Większość laserów krzyżowych generuje wiązki w kolorze czerwonym, dostępne są jednak  urządzenia przeznaczone do zadań specjalnych, emitujące zielony laser. Zielony kolor wiązki ma ok. czterokrotnie lepszą widoczność niż kolor czerwony i polecany jest szczególnie w przypadku prac prowadzonych w ekstremalnych warunkach oświetleniowych lub na długich dystansach.

 

Jeżeli chcesz poznać ofertę laserów krzyżowych Leica Lino i specyfikację poszczególnych modeli, przeczytaj ten tekst.  

 

Przed dokonaniem wyboru zachęcamy do skorzystania z fachowej porady ekspertów Profi Partner, którzy pomogą w doborze odpowiedniego lasera Leica Lino i zaprezentują jego funkcje. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym i odwiedzenia naszego salonu w Warszawie Ursus przy ul. Posag 7 Panien 6.

 

Czytaj również: Strój roboczy równie ważny jak narzędzia do pracy. Wygląd pracownika wizytówką firmy

 

Lasery krzyżowe Leica Lino. Jakość, która wspiera profesjonalistów od lat

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16552 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >