Letnie kino w Dębicy zaprasza już po raz czwarty

Letnie kino w Dębicy zaprasza już po raz czwarty

Wakacyjne seanse pod chmurką powoli zapisują się na stałe w kalendarzu dębickich imprez kulturalnych. Miejski Ośrodek Kultury wraz z Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz kolejny zaprasza wszystkich kinomanów na wspólne spędzanie piątkowych wieczorów. Czytaj dalej

 

Czwartą już edycję „Kina Letniego” rozpocznie seria kultowych komedii Stanisława Barei „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?”. Pierwsze projekcje zaplanowano na 5, 12, 19 i 26 lipca o godzinie 21:00. Z kolei w sierpniu na widzów będzie czekać prawdziwa gratka – oscarowe reminiscencje, takie jak „La La Land” czy „Wszystkie pieniądze świata”. W sierpniu filmy będą wyświetlane 2, 9, 16 i 23 dnia miesiąca o godzinie 20:30. 


Letnie kino w Dębicy zaprasza już po raz czwarty

 

Czytaj również: „A nad nami tylko gwiazdy” – CREATON Polska świętuje podwójny jubileusz z Rayem Wilsonem


Na piątkowe seanse zaprasza również Śnieżka, która jest sponsorem wydarzenia oraz organizatorem konkursu „Kino latem malowane”. Zasady są bardzo proste – wystarczy wypełnić kupony rozdawane przed projekcjami, udzielając kreatywnej odpowiedzi na „kolorowe pytania”. Na zwycięzców czekają wakacyjne gadżety oraz produkty Śnieżki na letni remont. 


Letnie kino w Dębicy zaprasza już po raz czwarty


Inicjatywa seansów pod gołym niebem cieszy się dużym zainteresowaniem dębiczan. Oprócz ciekawych pokazów filmowych, organizatorzy zapewniają wygodne leżaki i koce, niezapomnianą atmosferę oraz, przy odrobinie szczęścia, doskonałą pogodę. Projekcje zaczynają się już w najbliższy piątek, 5 lipca, przy muszli koncertowej na ul. Brzegowej w Dębicy.


Czytaj również: WIELKA GALA - 30 LAT WOLNOŚCI RP

 

Letnie kino w Dębicy zaprasza już po raz czwarty2019-07-03
Źródło: RedPen PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19269 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >