Letnie zakupy z rabatem w salonach meblowych BoConcept

Letnie zakupy z rabatem w salonach meblowych BoConcept

Lato to doskonała okazja na odświeżenie wnętrza! W tym sezonie zaproś do domu skandynawski minimalizm. Piękny, ponadczasowy i funkcjonalny – to główne cechy wzornictwa prosto z Północy, które od wielu lat sukcesywnie podbija serca miłośników designu. Już teraz duńska marka BoConcept oferuje rabaty do 50% na meble i dodatki w przededniu letniej wyprzedaży! Czytaj dalej

 

Rozpoczyna się święto wielbicieli minimalistycznego designu na najwyższym poziomie. BoConcept Pre Sale Day odbędzie się już 13 czerwca 2019 roku, między godziną 11 a 20. To wyjątkowa okazja do skorzystania z rabatów na wybrane meble i dodatki z ekspozycji jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej wyprzedaży. Wachlarz możliwości jest szeroki. Pięćdziesięcioprocentowy rabat dotyczy mebli i dodatków z ekspozycji. Z kolei oferta 15% zniżki obejmie wybrane sofy, fotele, systemy regałowe, biurka, łóżka, stoliki kawowe oraz dywany. Zapraszamy do salonu BoConcept Warszawa!


Letnie zakupy z rabatem w salonach meblowych BoConcept

 

Czytaj również: Warto należeć do Klubu Dekoral Professional - sprawozdanie z konferencji dla 100 kluczowych klubowiczów

 

Firma BoConcept pochodzi z kolebki dobrego designu, czyli z Danii. Powstała już w 1952 roku. Obecnie jest cenioną marką premium z bogatą ofertą nowoczesnych mebli, akcesoriów i oświetlenia. BoConcept wychodzi również z propozycją usługi projektowania wnętrz, ułatwiając nadanie im osobistego charakteru. Produkty dostępne w BoConcept są wynikiem innowacyjnego sposobu myślenia o projektowaniu. Wyjątkowa estetyka nie zaburza jednak funkcjonalności i komfortu użytkowania.


 Letnie zakupy z rabatem w salonach meblowych BoConcept


Oficjalna letnia wyprzedaż Design Sale w BoConcept rozpocznie się 14 czerwca i potrwa aż do 31 lipca. Pełna lista produktów objętych promocją zostanie opublikowana na stronie: https://www.boconcept.com/pl-pl/.

 

Czytaj również: Ogłoszono konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - Wnętrze Roku SAW

 

Letnie zakupy z rabatem w salonach meblowych BoConcept


2019-06-17
Źródło: OKK PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19267 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >