Liberon i MAJSTERKI zapraszają na pierwsze igrzyska DIY w poznańskiej Concordii

Liberon i MAJSTERKI zapraszają na pierwsze igrzyska DIY w poznańskiej Concordii

Mówiąc „zawody”, myślimy sport! I choć sportowych emocji na pewno nie zabraknie, Liberon i Majsterki zapraszają na igrzyska w zupełnie nowym wydaniu! Przed nami poznańska bitwa na styl, kreatywność i zdolności manualne. Na uczestników Igrzysk DIY z Liberon czekają bowiem artystyczne konkurencje, duża porcja fachowej wiedzy i fantastyczne nagrody. Już dziś zapraszamy do Poznania, który między 1 a 2 marca zamieni się w prawdziwą stolicę polskiego nurtu „Zrób to sam”! Czytaj dalej

 

Powiedzmy to sobie wprost – ludzie uwielbiają malować. Malowali nasi dalecy przodkowie, malują w zeszytach nasze dzieci, zazwyczaj malujemy też i my sami – zwłaszcza, gdy chcemy nieco odświeżyć nasze wnętrza. Dlatego DIY, czyli własnoręczne dekorowanie i renowacja mebli czy przedmiotów biją w ostatnich sezonach prawdziwe rekordy popularności.

 

Pierwszy weekend marca będzie doskonałą okazją, by poszerzyć swoją wiedzę z zakresu DIY, spotkać się z prawdziwymi znawcami tematu, trochę porywalizować, a przede wszystkim poszukać wielu ciekawych inspiracji, które pobudzą Waszą pomysłowość.

 

 Liberon i Majsterki zapraszają na igrzyska

 

Czytaj również: Kooperacja firmy Würth Polska z Centrum Nauki Kopernik

 

W czasie dwóch dni Igrzysk DIY z Liberon, wykłady i warsztaty poprowadzą gwiazdy aranżacji, fotografii i dekoracji: Aneta Bukowska, Małgorzata Budzich, Paweł Machomet, Monika Tyszczak, Rafał Meszka oraz Piotr Motrenko. Nad całością będą czuwać twórczynie bloga Majsterki – Barbara Sowa, Sylwia Czubkowska i Alicja Rzeczkowska. Partnerami wydarzenia są Jysk i Tesa. - Ruch Zrób To Sam dynamicznie się w Polsce rozwija. Mamy od kilku lat boom na blogi, małe pracowanie i warsztaty dla amatorów, specjalizujące się w tworzeniu i odnawianiu mebli, szczególnie tych w czasów PRL. Właśnie dla takich hobbystów przeznaczone są nasze "Igrzyska" - przekonują autorki bloga "Majsterki”.

 

W czasie igrzysk swoją najnowszą linię farb zaprezentuje Liberon, oficjalny organizator i sponsor główny imprezy. Linia „dekoracja” stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów odnawiania i ożywiania wnętrz. Podstawą kolekcji są dwa rodzaje farb: kredowe i kazeinowe. Tradycyjne efekty dekoracyjne uzupełniają niezwykle modne rodzaje wykończenia, możliwe do uzyskania dzięki kolejnym produktom marki Liberon: Patynie, imitującej stylowy upływ czasu; Farbom Metalicznym w dwóch aspektach wykończenia – mat i połysk, nadającym powierzchniom zupełnie wyjątkowy charakter; Barwom Czerni – farbom opalizującym, gwarantującym niepowtarzalne efekty gry koloru i światła w każdym wnętrzu oraz produktom Blask Koloru, imitującym ponadczasowy połysk lakieru na dekorowanej powierzchni.

 

Czytaj również: Zagłosuj na najlepszą realizację 2018 r. w Plebiscycie Polska Architektura XXL

 

Zapraszamy wszystkich fanów DIY i aranżacji wnętrz!

2019-02-11
Źródło: Tower Communications / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19259 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >