Marka Röben doceniona w Berlinie

Marka Röben doceniona w Berlinie

Filmy z kampanii „Brick Imagination”, stworzone przez niemiecki oddział firmy Röben, zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w kategorii Bereich Communication Design podczas uroczystej gali w Berlinie. Docenione zostały również cztery inne filmy, które uzyskały wyróżnienie w kategorii „Best of the Best”. Czytaj dalej

 

Do konkursu wpłynęło aż 8 051 prac czołowych designerów z 50 krajów. Zgłoszenia były rozpatrywane w 18 kategoriach, a wręczenie nagród nastąpiło 27 października podczas uroczystej gali w Konzerthaus Berlin. Do stolicy Niemiec zawitało 1 400 gości z całego świata, którzy oklaskiwali twórców 67 docenionych projektów.


Firma Röben doceniona w Berlinie

 

Czytaj również: Słabsze odkurzacze w Unii Europejskiej


Wśród nagrodzonych prac znalazł się niemiecki oddział firmy Röben, zgarniając najbardziej prestiżową nagrodę – Red Dot Design Award w kategorii Bereich Communication Design za klipy „Brick Imagination”, opracowane dla celów kampanii „Röben Architekten”. To drugie takie wyróżnienie dla firmy Röben, wiodącego producenta ceramiki budowlanej – poprzednio nagrodę Red Dot Design Award udało się uzyskać w 2013 roku za legendarną kampanię „Kroko!”.


Co więcej, marka Röben zostawiła podczas bieżącej edycji na pokonanym polu m.in. takie firmy jak IKEA czy Audi i została doceniona za cztery 15-sekundowe filmy, które zdobyły wyróżnienie „Best of the Best” w kategorii „Film i Animacja”.

 

Czytaj również: Red Dot Award w kategorii Best of the Best dla biurka Mikomax Stand Up R


- To ogromne wyróżnienie dla całej marki Röben i dowód na nieustanny rozwój naszej firmy. Chcemy serdecznie pogratulować naszym niemieckim kolegom, mając jednocześnie nadzieję, że to nie ostatnie tego typu wyróżnienie! – mówi Agnieszka Spychała, kierownik marketingu polskiego oddziału firmy Röben.

2017-11-13
Źródło: inplusPR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17881 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >