Mocne, ciepłe i bezpieczne drzwi zewnętrzne z aluminium

Mocne, ciepłe i bezpieczne drzwi zewnętrzne z aluminium

Na rynku pojawiły się nowe drzwi zewnętrzne powstałe z połączenia aluminium i stali nierdzewnej z charakterystycznym skrzydłem ThermoPlan Hybrid, które tworzy jedną płaszczyznę z ościeżnicą. Są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Czytaj dalej

 

Skrzydło i rama w jednej płaszczyźnie 

Eleganckie drzwi ThermoPlan Hybrid  firmy Hörmann doskonale pasują do szerokich, reprezentacyjnych wejść i dobrze komponują się z modną minimalistyczną architekturą. Wyróżnia je skrzydło, którego powierzchnia tworzy wraz z ościeżnicą idealnie równą płaszczyznę, zarówno z zewnętrznej, jak i wewnętrznej strony. W drzwiach zastosowano ukryte zawiasy, harmonii jednolitej dużej powierzchni nie zakłóca więc żaden zbędny detal. Dzięki temu całe wejście sprawia wrażenie większego i staje się jeszcze bardziej efektowne. 


Mocne, ciepłe i bezpieczne drzwi zewnętrzne z aluminium

 

Czytaj również: Zewnętrzne drzwi wejściowe - co warto o nich wiedzieć i na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

 

ThermoPlan Hybrid oferowane są w bogatym wyborze nowoczesnych wzorów i kolorów. Do każdego wzoru dobrać można naświetle bocznei górne, a także opcjonalne uchwyty. To pozwala na indywidualne zaaranżowanie wejścia do domu.    

 

Mocne, ciepłe i bezpieczne 

Poza atrakcyjnym designem drzwi ThermoPlan Hybrid o idealnie zlicowanej powierzchni ościeżnicy i blatu oznaczają także dużą wytrzymałość, świetną izolacyjność cieplną i wysokie bezpieczeństwo. Oferowane wyłącznie przez firmę Hörmann połączenie aluminium i stali nierdzewnej stanowi bowiem bardzo stabilną, odporną na odkształcenia konstrukcję. Zewnętrzna strona płyty drzwiowej wykonana jest z malowanej proszkowo stali nierdzewnej, co zapewnia dużą sztywność i stabilność skrzydła, nawet przy sporych różnicach temperatur od strony wewnętrznej i zewnętrznej. 

 

Czytaj również: Metalowe drzwi wejściowe w domu jednorodzinnym - nie tylko elegancko, ale i bezpiecznie


Wykonana z aluminium i stali nierdzewnej płyta drzwiowa o grubości 82 mm z niewidocznym profilem wypełniona jest twardą pianką poliuretanową, a aluminiowa rama ma przegrodę termiczną. Drzwi wyposażono w potrójne uszczelnienie. To wszystko sprawia, że ich współczynnik przenikania ciepła UD może wynosić nawet 0,87 W/(m2K).  ThermoPlan Hybrid standardowo posiadają też wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC3.

 


Źródło: PEM / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 15766 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >