Można się już zapisywać na certyfikowane szkolenia dla dekarzy

Można się już zapisywać na certyfikowane szkolenia dla dekarzy

Po świątecznej przerwie pozostało już tylko miłe wspomnienie. Z pewnością każdy wrócił do swoich obowiązków i zadań. Również BMI Braas z pozytywną energią rozpoczyna realizację planów na rok 2020. Jedną z pierwszych propozycji marki jest nowy harmonogram szkoleń dla dekarzy. To oferta skierowana do osób pracujących na dachu, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności a także dla tych dekarzy, którzy myślą o uzyskaniu tytułu Certyfikowany Dekarz Braas. Czytaj dalej

 

Od początku swojej działalności BMI Braas kładzie duży nacisk na efektywną współpracę z dekarzami i dzielenie się  z nimi wiedzą. Organizowane przez markę szkolenia są idealnym miejscem do realizacji tych celów. Obecnie BMI Braas posiada w Polsce trzy ośrodki szkoleniowe położone w Gdańsku, Radomiu i Zakopanem. Są w nich przeprowadzane dwudniowe szkolenia teoretyczne i praktyczne dla osób związanych z branżą dachową. Rocznie szkoli się w nich około 300 dekarzy i handlowców.

 

Można się już zapisywać na certyfikowane szkolenia dla dekarzy

 

Czytaj również: Szkolenia w 5. polskich miastach dla projektantów instalacji i konstrukcji budowlanych

 

Oferta BMI Braas obejmuje sześć tematów szkoleniowych. Dla dekarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę do mistrzostwa w swoim fachu, ale również tych, którzy chcą odświeżyć wiedzę na temat przegrody dachowej, adresowane jest szkolenie podstawowe ,,Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych BMI Braas”. To warsztat organizowany na indywidualne zamówienie grup dekarskich, nie przekraczających 12 osób.


  Można się już zapisywać na certyfikowane szkolenia dla dekarzy


Dla osób bardziej doświadczonych dedykowane są szkolenia specjalistyczne. Każde z nich poświęcone jest innemu zakresowi tematycznemu:

 

  • ,,Komin, kosz i okap. Zasady prawidłowego wykonywania trudnych detali dachów” – szkolenie, które umożliwia zdobycie i/lub usystematyzowanie wiedzy z zakresu funkcjonowania przegrody dachowej oraz rozwiązań systemowych Braas. W trakcie szkolenia są szczegółowo omawiane i trenowane poprawne rozwiązania prawidłowego wykonania okapów, koszy i obróbek kominów.

 

  • ,,Wieże, stożki i krzywizny” – jest to szkolenie na temat zasad układania karpiówek Opal w łuskę i koronkę, zasad układania karpiówek na stożkach i krzywiznach oraz specyfiki układania dachówek płaskich (np. Tegalit, Turmalin, Reviva, Smaragd). 

 

  • ,,Karpiówka Opal na wolim oku” – to szkolenie, podczas którego szczególny nacisk położony jest na samodzielne konstruowanie w dwóch wariantach ściany czołowej wolego oka oraz łatowanie i układanie karpiówek na wolim oku.

 

  • ,,Blachodachówki AeroDek i AeroDek Quadro. Zasady układania” oraz ,,Blachodachówki AeroDek Quadro i AeroDek. Zasady układania” – szkolenie, w trakcie którego dekarz nabędzie i/lub usystematyzuje wiedzę na temat funkcjonowania przegrody dachowej i rozwiązań systemowych Braas, a w szczególności systemu AeroDek i AeroDek Quadro. Pierwsze ze szkoleń, poza częścią produktową, obejmuje również część praktyczną dedykowaną blachodachówkom AeroDek Harenda i Tradition. W drugim przypadku część praktyczna będzie dotyczyła blachodachówki AeroDek Quadro.

 

Liczba uczestników szkoleń jest ograniczona. O wpisie uczestników na listę decyduje kolejność zgłoszeń oraz uiszczenie opłaty za uczestnictwo w warsztatach.


Można się już zapisywać na certyfikowane szkolenia dla dekarzy

 

Czytaj również: Jak zdobyć zawód dekarza - i dlaczego warto wybrać tę profesję?


Na szkolenia w wybranych terminach zgłaszać się można za pośrednictwem formularzy, które dostępne są na stronie: 

https://www.monier.pl/szkolenia-braas/szkolenia-braas/szkolenia-dla-dekarzy.html

 


2020-01-22
Źródło: Pegasus PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Samochód ciężarowy Liczba postów: 105 Grupa: Trudne tema... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż taśm hamulcowych, plandek samochodowych i budowlanych, banerów reklamowych cz płacht to polecam skontakto...
  • Producent chemii gospodarczej Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Ja większość potrzebnej chemii zamawiam z www.beradex.pl. Mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości produktów i szeroki asortyment.
  • Reklama firmy Liczba postów: 210 Grupa: Trudne tema... Co jest niezwykle ważne, dobrze jest szukać takich miejsc, które pozwolą Ci na znalezienie jak największej liczby klientów. Może portale z ogłoszeniami? Jeden z...
  • Wolny czas Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Z moim przyjacielem bardzo często gram w scrabble. Ta gra naprawdę jest bardzo dobra. Dodatkowo mogę polecić bardzo dobrą grę w scrabble słownik scrabble .
  • Jaka karma dla szczeniąt jest najlepsza? Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Ja niestety nie mam wystarczającego doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi w tym obszarze tematycznym coś doradzić.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15836 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >