Na warszawskim Mokotowie rośnie osiedle Wislany

Na warszawskim Mokotowie rośnie osiedle Wislany

II etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej w Warszawie własnie rozpoczyna sprzedaz mieszkań Czytaj dalej

 

W II etapie inwestycji powstanie 246 mieszkań w trzypiętrowych budynkach.  Będą to kawalerki o metrażach od 31 do 32 m kw., ale również mieszkania 2-pokojowe od 36 do 48 m kw. i 3-pokojowe od 53 do 66 metrów. Zaplanowano także „czwórki”, których powierzchnie wahają się od 69 do 85 m kw. oraz lokale pięciopokojowe 93-metrowe.

 

 

- Dobre rozkłady - jak zachwala Iwona Pasterska, kierownik biura sprzedaży - to już tradycja firmy. - Klienci nie znajdą więc zbędnych metrów np. w korytarzu. Co więcej, zdecydowana większość mieszkań będzie mieć widne kuchnie, a wszystkie – balkon, taras bądź przydomowy ogródek - dodaje.

 

Czytaj również: Przestronne miejsca parkingowe

 

Dla mieszkańców zostanie przygotowanych 349 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Będzie też 13 lokali usługowych od strony planowanej ulicy, które zintegrują osiedle z miastem. Równolegle z budową I części osiedla  Budimex Nieruchomości wybudował fragment ul. Pułku AK „Waligóra” oraz ul. Bluszczańskiej wraz z chodnikiem, ścieżką rowerową i latarniami. Powstały też ogólnodostępne miejsca postojowe. Kolejne drogi publiczne będą realizowane także w trakcie powstawania II etapu.

 

 

Czytaj również: Przedmieścia – cisza i wytchnienie dla rodziny

 

Elewacje zewnętrzne zostaną wykonane w jasnych kolorach. Drewniane okna oraz drewniane elementy pomiędzy ogródkami ocieplą bryły budynków. Na terenie staną drzewa w donicach; posadzone zostaną również krzewy, byliny i trawy ozdobne. Dziedziniec podzielono na kilka stref. - Cztery zarezerwowano na place zabaw z urządzeniami przeznaczonymi dla dzieci w różnym wieku. Dwie kolejne służyć będą mniej aktywnemu wypoczynkowi – zaprojektowano pergole, siedziska i ładną zieleń. Ostatnia część rekreacyjna spodoba się miłośnikom gier – ustawimy tam stoliki z szachownicą – zachwala Pasterska. Dla inwestycji, której zakończenie zaplanowano na połowę 2016 roku, prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Europrojekt.

Źródło: publicon / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17974 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 124

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >