Nobiles Cztery Pory Roku: wybór spośród wielu farb NOBILES

Nobiles Cztery Pory Roku: wybór spośród wielu farb NOBILES

Nowa Karta Kolorów Nobiles to nie tylko prezentacja palety farb Nobiles Pory Roku, ale również zbiór cennych porad dotyczących doboru i oddziaływania barw we wnętrzach.

Każdy z nas ma swoje ulubione kolory, w otoczeniu których czuje się najlepiej. Przeniesienie ich na ściany domów i mieszkań wymaga jednak wiedzy o zasadach łączenia oraz wpływu barw na wygląd pomieszczenia i nastrój jego mieszkańców. W podjęciu właściwej decyzji pomoże nowa karta kolorów Nobiles Kolory w praktyce – kolekcja farb do wnętrz 2009, w której zawarto propozycje ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań inspirowanych paletą farb Nobiles Cztery Pory. Składają się na nią wiosenne zielenie, letnie żółcie i róże, jesienne oranże i beże oraz zimowe błękity.

Na stronach katalogu Nobiles znajdują się zdjęcia z propozycjami kolorystycznych aranżacji wnętrz związanych z rozmaitymi domowymi aktywnościami, takimi jak sen, relaks, czy spożywanie posiłków. Każdej fotografii towarzyszą opisy wykorzystanych barw - ich oddziaływania na samopoczucie, jak również wpływu na wygląd pomieszczenia. Aby ułatwić identyfikację kolorów i odnalezienie odpowiedniej farby na sklepowej półce, przy zdjęciach umieszczono pasek prezentujący barwy wykorzystane w aranżacji. Nowy katalog Kolory w praktyce podkreśla również funkcjonalność produktów Nobiles, prezentując zestaw praktycznych testerów oraz unikalne opakowanie Nobiles Super Akryl, które zastępuje kuwetę do malowania.

Karta Kolorów Nobiles - Kolory w praktyce to przydatny poradnik, który pokazuje, jak wykorzystując paletę farb Nobiles Cztery Pory ubarwić wnętrza domów, nadać im indywidualny charakter i sprawić, by przebywanie w nich było czystą przyjemnością. Planujący malowanie znajdą go w punktach sprzedaży, przy półkach z farbami Nobiles.


Katalog będzie również dołączony do magazynów: „Moje Piękne Mieszkanie”, „Galeria”, „Murator” i „M jak Mieszkanie”.
Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nowe oblicze Skanska Commercial Development Liczba postów: 5893 Grupa: Aktualności
  • Dobry warsztat samochodowy Liczba postów: 76 Grupa: Trudne tema... Ja właśnie szukałem firmy, która specjalizuje się w regeneracji zacisków hamulcowych. Muszę przyznać, że nie ma dużo takich firm, więc prosto nie jest. Ale udał...
  • budowa domu - porady Liczba postów: 54 Grupa: Trudne tema... Jesli działka domu graniczy z jakims ciekiem wodnym czy zbiornikiem to pomyśl o zastosowaniu grodzic aby zwiększyć ochronę przed ewentualnym zalaniem budowy. Do...
  • Obróbka CNC Liczba postów: 109 Grupa: Trudne tema... Kompleksowo obróbką metali zajmuje się właśnie firma http://www.skraw-met.com.pl/ i z nią można bez problemu współpracować, to znaczy zlecać nawet trudniejsze i...
  • Komu zlecić budowę hali magazynowej? Liczba postów: 95 Grupa: Trudne tema... Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy której mógłbyś zlecić budowę hali, to polecam www.HaleStudnicki.pl w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum.

Ostatnio na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17993 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 317

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >