Nowa inwestycja deweloperska w Łodzi

Nowa inwestycja deweloperska w Łodzi

Osiedle luksusowych domków jednorodzinnych Siedem Klonów w Łodzi to nowy projekt kaliskiego dewelopera. Właśnie rozpoczęto prace nad pierwszym etapem inwestycji, w ramach którego powstanie 27 domów o metrażach od 125 do 180 mkw. Planowany termin oddania pierwszego etapu osiedla do użytkowania to IV kwartał 2015 roku.

 

 
Firma FB Antczak rozpoczyna nową inwestycję mieszkaniową w Łodzi. Projekt Siedem Klonów to ekskluzywne osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowane w dzielnicy Polesie, w odległości zaledwie 5 km od ścisłego centrum miasta. Realizację inwestycji podzielono na dwa etapy, które docelowo dostarczą na rynek 51 domów o zróżnicowanej powierzchni od 125 do 180 mkw. W ramach pierwszego etapu powstanie 27 domów jednorodzinnych. Każdy z nich posiadać będzie własny garaż oraz obszerną działkę zapewniającą intymność i prywatność. 

 

Czytaj również: W Warszawie powstanie nowa inwestycja biurowa

 

Dodatkowym atutem osiedla Siedem Klonów są nowoczesne rozwiązania technologiczne i architektoniczne oraz wysoki standard wykończenia. Zabudowa została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, a jej prestiż podkreślą stylowe materiały użyte do wykończenia. Wysoka jakość projektu w połączeniu ze szczególną dbałością o tereny zielone oraz powierzchnie wspólne, zapewnią przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu, wygody i luksusu. 

 

Czytaj również: Dom pokazowy o standardzie Multi-Comfort


FB Antczak do tej pory realizowało swoje projekty głównie na terenie województwa wielkopolskiego oraz w Warszawie. Nasza pierwsza inwestycja w Łodzi to działanie, które  w naturalny sposób wynikło z rozwoju firmy i poszukiwania nowych, atrakcyjnych rynków inwestycyjnych. W ostatnich latach zaobserwowaliśmy dynamiczny rozwój Łodzi – powstają tu nowe inwestycje, modernizowane są drogi, wiele zabytkowych obiektów doczekało się renowacji- podsumowuje Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak.
Luksusowe osiedle domków jednorodzinnych Siedem Klonów to niestandardowa propozycja dla wymagających Klientów, którzy marzą o własnej działce i domu, jednak nie chcą rezygnować  z bliskości miasta. Nasz projekt jest właśnie optymalnym połączeniem obu tych cech. Jestem przekonany, że spotka się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców Łodzi – dodaje Antczak. 

 


Osiedle Siedem Klonów zlokalizowane będzie przy ul. Złotno w Łodzi, z dojazdem od ul. Podchorążych. Na jego terenie znajdują się rozległe tereny zieleni, które są gwarancją ciszy  i spokoju. Bezpośredni dostęp do 25 000 mkw. terenów rekreacyjnych sprawia, że Siedem Klonów jest idealnym miejscem do wypoczynku oraz prowadzenia aktywnego trybu życia. 

Źródło: vmgpr / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17077 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >