Nowe akcje serii C jednej z firm

Nowe akcje serii C jednej z firm

W dniu 18 listopada br., na podstawie Uchwały Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych, do giełdowego obrotu wprowadzone zostały nowo wyemitowane akcje serii C. Tym samym automatycznie zastąpiły one prawa do akcji (PDA) serii C, które były notowane od momentu debiutu MLP Group S.A. na GPW.

 

Akcje serii C wyemitowane przez MLP Group S.A., w ramach podwyższenia kapitału zakładowego, zostały zarejestrowane przez sąd oraz przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Zgodnie z Uchwałą Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych zostały wprowadzone do obrotu giełdowego w dniu 18 listopada 2013 r. Tym samym akcje serii C zastąpiły prawa do akcji (PDA) serii C, które były notowane od momentu debiutu MLP Group S.A. na GPW, czyli 28 października br. Zamiana przeprowadzona została automatycznie i nie powodowała dla akcjonariuszy konieczności podejmowania jakichkolwiek działań.

 

Czytaj również: Dynamiczny rozwój jednej z firm

 

W obrocie obecnie pozostają już zatem jedynie akcje MLP Group S.A. Dotychczas w giełdowym obrocie oddzielnie notowane były akcje i prawa do akcji.

 

Czytaj również: Wzrost zysku producenta kostki brukowej

 

W ramach Oferty Publicznej Inwestorom oferowano łącznie 3.773.595 akcji MLP Group S.A. w tym: 3.018.876 nowo emitowanych akcji serii C oferowanych przez Spółkę oraz 754.719 istniejących akcji serii A oferowanych przez Sprzedającego. Uwzględniając nowo wyemitowane akcje kapitał zakładowy MLP Group S.A. dzieli się obecnie na 18.113.255 papierów. 

2013-11-18
Źródło: Tauber / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • dysk SAS Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Posiadacie w swoich firmach dysk SAS? Zastanawiam się, na ile takie urządzenie jest niezbędne?
  • przesuwanie modernizacji Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która zajmuje się sprzedażą materiałów pomocnych właśnie w spawalnictwie. Firma http://www.nevinox.com.pl/oferta/mater.. .
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 142 Grupa: Trudne tema... sposób na zdrowie? dieta i sport! jeśli nie wypracujemy własnej odporności to żadna szczepionka nawet najlepsza nam jej nie zapewni. Szanujmy swoje ciało i dbaj...
  • Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zam... Liczba postów: 392 Grupa: Trudne tema... Tutaj na stronie https://pl.blog.merce.com/sprzedaz-czesc i-samochodowych-w-internecie macie fajnie napisany raport dot. tego, kto najczęściej kupuje części samo...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1343 Grupa: Trudne tema... ja polecam kosmetyki konopne tylko te naturalne o dobrym składzie. Teraz testuję https://konopna-farmacja.com/ niedrogie ceny a jakościowo całkiem ok. Lepiej si...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16570 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >