Nowoczesny system okienno-drzwiowy zapewni panoramiczny widok

Nowoczesny system okienno-drzwiowy zapewni panoramiczny widok

Nowy system drzwi przesuwnych idealnie wpisuje się w zasady nowoczesnego designu. Duże, panoramiczne przeszklenia to symbol komfortu i luksusu. Czytaj dalej

 

W przypadku okien i drzwi w salonie to widok jest najważniejszy. System MB-SKYLINE bazuje na wąskich, minimalistycznych profilach – ramy ukryte są w ścianach, podłodze i suficie. Widoczne połączenie skrzydeł drzwi ma zaledwie 25 mm szerokości. Cały system to właściwie jednolite przeszklenie z delikatnie zaznaczonymi liniami podziału, co zaciera granicę pomiędzy wnętrzem salonu a krajobrazem za oknem. Konstrukcja sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej – mimo to, jej zaawansowana, innowacyjna technologia pozwala na montaż drzwi do wysokości 4m i wadze skrzydła do 750 kg. MB-SKYLINE może być otwierany ręcznie i automatycznie – napęd i centrala sterująca są ukryte w profilu ościeżnicy lub na zewnątrz budynku. W nowoczesnym budownictwie takie rozwiązania sprawdzają się bardzo dobrze. 


 Nowy system drzwi przesuwnych MB-SKYLINE

 

Czytaj również: W nowoczesnych domach jednorodzinnych zaciera się granica między oknami a drzwiami

 

Podziwiając design, nie można jednak zapomnieć o komforcie termicznym. Profile aluminiowe uzyskują w tym względzie doskonałe parametry. MB-SKYLINE zawiera 3-komorowe profile z izolacją termiczną, które wpływają na uzyskanie parametru izolacyjności całej konstrukcji Uw od 0,85 W/(m2K). Ważna jest też grubość przeszklenia, dlatego w systemie zastosowano pakiety 3-szybowe o grubości od 52 do 60 mm. MB-SKYLINE to nie tylko design najwyższej próby, ale rozwiązanie, który zadba o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.


Nowoczesny system okienno-drzwiowy zapewni panoramiczny widok

 

Dodatkowo system MB-SKYLINE od Aluprof został laureatem programu IRBS – Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki. Wyróżniono nie tylko wyjątkową i nowoczesną estetykę, funkcjonalność i właściwości techniczne - MB-SKYLINE spełnia też wszelkie wymogi dotyczące oszczędzania energii i ochrony środowiska.

 

Czytaj również: Markizy – rozwiązanie problemu szybko nagrzewających się pomieszczeń

 

Nowoczesny system okienno-drzwiowy zapewni panoramiczny widok


Źródło: Wills / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 16238 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >