Nowy dom w podpoznańskich Szczytnikach

Nowy dom w podpoznańskich Szczytnikach

Kilkanaście kilometrów od Poznania, w gminie Kórnik, powstaje nowe osiedle o nazwie „Domy w Szczytnikach”. Będzie to w sumie dziesięć domów, w ramach których zaplanowano 40 lokali w dwóch wariantach powierzchni: 104,70 m kw. i 126,10 m kw. Według harmonogramu, I etap inwestycji, z ośmioma lokalami, będzie gotowy na wrzesień 2020 roku. Czytaj dalej

 

Domy z ogrodem, położone w bliskiej odległości od dużych miast to wygodne rozwiązanie. Dzięki niemu przyszli mieszkańcy z jednej strony mają niedaleko do swoich miejsc pracy, z drugiej – na wyciągnięcie ręki są nie tylko wszelkie udogodnienia, ale przed wszystkim spokój i otoczenie przyrody. - Przy projektowaniu osiedla zwróciliśmy uwagę na komfort mieszkańców i funkcjonalność życia na co dzień – mówi Michał Rozwadowski, współinwestor osiedla Domy w Szczytnikach. - Z myślą o tym, zaplanowaliśmy oddzielne wejścia do każdego z domów oraz osobne ogrody. Proponujemy projekt, który gwarantuje wygodę, jak w domu jednorodzinnym.


 

Nowy dom w podpoznańskich Szczytnikach

 

Czytaj również: Inwestycja przy ulicy Piątkowskiej w Poznaniu

 

Niezależnie od wyboru wariantu metrażu, układ pomieszczeń pozostaje podobny: przestrzeń dzienna, zlokalizowana na parterze, będzie idealna na salon z aneksem kuchennym i toaletą. Natomiast na piętrze można zaplanować strefę z trzema pokojami (w tym jeden może pełnić funkcję garderoby) i łazienką. Do każdego z lokali przynależeć będzie również wspomniany ogród o powierzchni od 62 do 126 m kw., balkon oraz garaż i miejsce postojowe. - Oprócz tych udogodnień, mocno zadbamy o wykończenie budynków. Cegła w odcieniach brązu podkreśli ponadczasowość. Z kolei takie rozwiązania, jak okna do samej podłogi w każdym pomieszczeniu i grafitowy kolor pokrycia dachowego nawiązują do aktualnych trendów - dodaje Michał Rozwadowski. 


 

Nowy dom w podpoznańskich Szczytnikach

 

Czytaj również: Dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Owocowym pod Poznaniem

 

Domy w Szczytnikach wyróżniają się lokalizacją – kilkanaście kilometrów od Poznania, dzięki czemu do stolicy Wielkopolski dotrzeć można w kwadrans – trasą szybkiego ruchu S11. Około 300 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a w pobliżu jest stacja PKP w Gądkach. Fani aktywności na świeżym powietrzu zwrócić powinni uwagę na bliskość jezior: Kórnickiego i Bnińskiego, a tych, którzy wolą spacery, z pewnością zainteresuje arboretum w Kórniku oraz tamtejszy zamek. W okolicy znajdują się zarówno punkty handlowo-usługowe, jak sklepy spożywcze czy apteka, oraz placówki edukacyjne: przedszkole i Szkoła Podstawowa w oddalonych o 3 km Kamionkach. 

 

Nowy dom w Szczytnikach kosztuje nieco ponad 400 tys. zł. Taka propozycja zachęci z pewnością klientów, którzy chcą mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym w mieście zamienić na własny dom, ogród i przestrzeń. Wśród przyszłych mieszkańców osiedla Domy w Szczytnikach będą m.in. rodziny z dziećmi.  


Źródło: Mission PR / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16197 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >