Nowy sklep z AGD i RTV w Poznaniu

Nowy sklep z AGD i RTV w Poznaniu

Na otwarcie 7-go w Poznaniu, a 19-go w Wielkopolsce, sklepu RTV EURO AGD czekała kolejka Klientów. Około 300 osób czekało, aby zobaczyć nowy poznański salon i skorzystać z ciekawych propozycji promocji specjalnie przygotowanych na to otwarcie. Tego dnia klienci mogli znaleźć poszczególne produkty w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach.

 

 

„Bardzo się cieszymy, że poznaniacy po raz kolejny docenili nasz sklep i licznie przybyli na otwarcie. Z doświadczenia wiemy, że dużej liczby kupujących możemy spodziewać się dziś - zwłaszcza w godzinach popołudniowych oraz od piątkowego popołudnia przez sobotę i niedzielę. Przy otwarciach sklepów o tej powierzchni w tak dużych aglomeracjach jak Poznań zwyczajowo w pierwszym dniu odwiedza nas kilka tysięcy osób.” – powiedział Tomasz Siedlecki, Dyr. Ds. Marketingu.

 

Czytaj również: Centra handlowe w Polsce

 


 


 

2013-09-27
Źródło: Inmedia / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Wakacje w Polsce 2016 Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Ja polecam Kaszuby. Piękny region. W ubiegłym roku byliśmy z rodzinką w Ostrzycach, nie wielka wioska, ale urokliwa. Zakwaterowanie znaleźliśmy w Centrum wypocz...
  • Co wybrać dom czy mieszkanie? Liczba postów: 22 Grupa: Aktualności Jeżeli chodzi o rejon warszawski to biorąc pod uwagę ceny nieruchomości lepiej i taniej jest kupić fajne mieszkanie pod miastem. W warszawie fajne lokalizacje t...
  • Lokata Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Lokaty są obecnie dość mało opłacalne, ale mimo wszystko są jednocześnie dość pewne, dzięki czemu wiemy, że nasze pieniądze są i nie znikną ot tak.
  • Wypadanie włosów Liczba postów: 11 Grupa: Trudne tema... Myślę, że najlepiej byłoby zgłosić się do dermatologa, żeby poradził coś rozsądnego i nie robienie wszystkiego na własną rękę (i głowę).
  • Marketing szeptany - warto? Liczba postów: 13 Grupa: Trudne tema... Myślę, że warto, choć rzeczywiście wszystko zależy też od konkretnej branży, jak i dostępnych środków, ale zdecydowanie przynosi efekty.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 20888 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >