Obligacje Mieszkaniowe

Obligacje Mieszkaniowe

Opulentia S.A., firma finansowa koncentrująca się na przedsięwzięciach w formule Private-Equity oraz projektach inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Polsce, wprowadziła do swojej oferty innowacyjny produkt inwestycyjny, jakim są Obligacje Mieszkaniowe.

 

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, będące połączeniem inwestycji w obligacje z możliwością zakupu lokalu mieszkalnego w atrakcyjnej cenie.
Obligacje Mieszkaniowe oferowane przez Opulentia S.A. są limitowanym produktem inwestycyjnym powiązanym z realizowanym przez spółkę zależną Opulentia Real Estate Sp. z o.o. S.K.A. projektem mieszkaniowym – RUBIN Apartments, który powstanie na warszawskim Ursusie. 

 

Czytaj również: Czego możemy spodziewać się w kredytach mieszkaniowych?


Konstrukcja produktu zakłada wybór konkretnego lokalu mieszkalnego, którym jest zainteresowany Klient w momencie nabycia przez niego obligacji od Opulentia S.A., oraz umowne powiązanie go z nabytymi obligacjami w ten sposób, że wybrany lokal staje się zabezpieczeniem nabytych obligacji. Posiadacz Obligacji Mieszkaniowych ma jednocześnie prawo do dokonania ich przekazu na poczet zapłaty pełnej ceny sprzedaży wybranego przez siebie mieszkania, zgodnie z umową zawartą z Opulentia Real-Estate Sp. z o.o. S.K.A. W umówionym terminie posiadacz Obligacji Mieszkaniowych może wybrać pomiędzy standardowym świadczeniem pieniężnym (wypłata zainwestowanego kapitału) bądź świadczeniem niepieniężnym w formie otrzymania wcześniej wybranego lokalu mieszkalnego.

 

Czytaj również: Kredyt na dom trudnodostępny

 

Wprowadzając do naszej oferty Obligacje Mieszkaniowe, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom głównie tych klientów, którzy chcieliby inwestycyjnie nabyć nowe mieszkanie po preferencyjnych cenach, a jednocześnie aktywnie i bezpiecznie zainwestować środki przeznaczone na jego zakup. – mówi Adam Duszyński, Dyrektor Inwestycyjny Opulentia S.A. Atrakcyjne oprocentowanie Obligacji Mieszkaniowych sprawia, że dzięki wypłacie odsetek Klient ma zagwarantowane nie tylko regularne źródło dochodu, ale również finalnie zyskuje możliwość nabycia wybranego przez siebie lokalu o ponad 25% taniej, niż wynosi jego cena rynkowa. – wyjaśnia Duszyński.

Źródło: Opulentia / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Czy warto kupować mieszkanie pod wynajem? Liczba postów: 131 Grupa: Inwestycje W niektórych miejscach ceny utrzymują się na takim poziomie, że faktycznie warto zainwestować, ale czy jest to wszędzie możliwe? Kwestia dyskusyjna. Zerknijcie....
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 112 Grupa: Inwestycje Jesli kogoś interesuje inwesowanie w budowe własnej hali, trzeba pamiętać, żeby zainwestować również w dobre kable elektryczne, itp. Ja stawiając swoją, nie baw...
  • Jaki leasing wybrać? Liczba postów: 8 Grupa: Inwestycje A ja polecam raiffeisen leasing. Przy dużej flocie bardzo przydają się ich karty paliwowe i pomoc w zarządzaniu flotą.
  • Nowoczesne hale magazynowe - jedna już wynajęta! Liczba postów: 102 Grupa: Inwestycje a jeśli ktoś jest w trakcie budowy bądź planuje ją dopiero to od razu daję namiar na hurtownię elektryczną http://algrakrol.pl/ Wiadomo, w takim budynku to elek...
  • Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja Liczba postów: 40 Grupa: Inwestycje Moje ubezpieczenie mieszkania w PZU to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy razem z małżonką. Swoboda z jaką się żyje, ba, nawet przeprowadza remonty jest nie do o...

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 21834 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >