Obligacje Mieszkaniowe

Obligacje Mieszkaniowe

Opulentia S.A., firma finansowa koncentrująca się na przedsięwzięciach w formule Private-Equity oraz projektach inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Polsce, wprowadziła do swojej oferty innowacyjny produkt inwestycyjny, jakim są Obligacje Mieszkaniowe.

 

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, będące połączeniem inwestycji w obligacje z możliwością zakupu lokalu mieszkalnego w atrakcyjnej cenie.
Obligacje Mieszkaniowe oferowane przez Opulentia S.A. są limitowanym produktem inwestycyjnym powiązanym z realizowanym przez spółkę zależną Opulentia Real Estate Sp. z o.o. S.K.A. projektem mieszkaniowym – RUBIN Apartments, który powstanie na warszawskim Ursusie. 

 

Czytaj również: Czego możemy spodziewać się w kredytach mieszkaniowych?


Konstrukcja produktu zakłada wybór konkretnego lokalu mieszkalnego, którym jest zainteresowany Klient w momencie nabycia przez niego obligacji od Opulentia S.A., oraz umowne powiązanie go z nabytymi obligacjami w ten sposób, że wybrany lokal staje się zabezpieczeniem nabytych obligacji. Posiadacz Obligacji Mieszkaniowych ma jednocześnie prawo do dokonania ich przekazu na poczet zapłaty pełnej ceny sprzedaży wybranego przez siebie mieszkania, zgodnie z umową zawartą z Opulentia Real-Estate Sp. z o.o. S.K.A. W umówionym terminie posiadacz Obligacji Mieszkaniowych może wybrać pomiędzy standardowym świadczeniem pieniężnym (wypłata zainwestowanego kapitału) bądź świadczeniem niepieniężnym w formie otrzymania wcześniej wybranego lokalu mieszkalnego.

 

Czytaj również: Kredyt na dom trudnodostępny

 

Wprowadzając do naszej oferty Obligacje Mieszkaniowe, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom głównie tych klientów, którzy chcieliby inwestycyjnie nabyć nowe mieszkanie po preferencyjnych cenach, a jednocześnie aktywnie i bezpiecznie zainwestować środki przeznaczone na jego zakup. – mówi Adam Duszyński, Dyrektor Inwestycyjny Opulentia S.A. Atrakcyjne oprocentowanie Obligacji Mieszkaniowych sprawia, że dzięki wypłacie odsetek Klient ma zagwarantowane nie tylko regularne źródło dochodu, ale również finalnie zyskuje możliwość nabycia wybranego przez siebie lokalu o ponad 25% taniej, niż wynosi jego cena rynkowa. – wyjaśnia Duszyński.

Źródło: Opulentia / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Czy zainwestować w mieszkanie na wynajem? Liczba postów: 1 Grupa: Inwestycje Gdybym teraz miała kupować kawalerkę pod wynajem wolałabym apartament w Wola Invest, to o wiele łatwiejszy sposób inwestowania w nieruchomości i o nic nie muszę...
  • Osiedle niczym małe miasteczko Liczba postów: 1 Grupa: Inwestycje Takim osiedlem gdzie można wszystko co potrzebne znaleźć jest Bliska Wola, osiedle docelowo będzie bardzo rozbudowane, powstanie tam również aparthotel.
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 37 Grupa: Inwestycje na pewno przydadzą się i artykuły stalowe, płaskowniki, blachy itp... takie rzeczy najlepiej w hurtowni art stalowych zamówić, np w http://www.hst2.pl/oferta bo...
  • Hipoteka tylko w polskiej walucie Liczba postów: 3 Grupa: Inwestycje Ostatnio tak z ciekawości sprawdzałam kurs franka - ekantor.pl W sumie to nie jest z nim aż tak źle. Czy kredyty w tej walucie dalej są popularne tak jak przed....
  • Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokal... Liczba postów: 111 Grupa: Inwestycje Mi spodobało się mieszkanie w Prądnik Park'u tutaj można w sieci zobaczyć http://gama-m.pl fajne przestronne pokoje i staranne wykończenie widać fachową rękę i....

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 20359 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >