Obligacje Mieszkaniowe

Obligacje Mieszkaniowe

Opulentia S.A., firma finansowa koncentrująca się na przedsięwzięciach w formule Private-Equity oraz projektach inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Polsce, wprowadziła do swojej oferty innowacyjny produkt inwestycyjny, jakim są Obligacje Mieszkaniowe.

 

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, będące połączeniem inwestycji w obligacje z możliwością zakupu lokalu mieszkalnego w atrakcyjnej cenie.
Obligacje Mieszkaniowe oferowane przez Opulentia S.A. są limitowanym produktem inwestycyjnym powiązanym z realizowanym przez spółkę zależną Opulentia Real Estate Sp. z o.o. S.K.A. projektem mieszkaniowym – RUBIN Apartments, który powstanie na warszawskim Ursusie. 

 

Czytaj również: Czego możemy spodziewać się w kredytach mieszkaniowych?


Konstrukcja produktu zakłada wybór konkretnego lokalu mieszkalnego, którym jest zainteresowany Klient w momencie nabycia przez niego obligacji od Opulentia S.A., oraz umowne powiązanie go z nabytymi obligacjami w ten sposób, że wybrany lokal staje się zabezpieczeniem nabytych obligacji. Posiadacz Obligacji Mieszkaniowych ma jednocześnie prawo do dokonania ich przekazu na poczet zapłaty pełnej ceny sprzedaży wybranego przez siebie mieszkania, zgodnie z umową zawartą z Opulentia Real-Estate Sp. z o.o. S.K.A. W umówionym terminie posiadacz Obligacji Mieszkaniowych może wybrać pomiędzy standardowym świadczeniem pieniężnym (wypłata zainwestowanego kapitału) bądź świadczeniem niepieniężnym w formie otrzymania wcześniej wybranego lokalu mieszkalnego.

 

Czytaj również: Kredyt na dom trudnodostępny

 

Wprowadzając do naszej oferty Obligacje Mieszkaniowe, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom głównie tych klientów, którzy chcieliby inwestycyjnie nabyć nowe mieszkanie po preferencyjnych cenach, a jednocześnie aktywnie i bezpiecznie zainwestować środki przeznaczone na jego zakup. – mówi Adam Duszyński, Dyrektor Inwestycyjny Opulentia S.A. Atrakcyjne oprocentowanie Obligacji Mieszkaniowych sprawia, że dzięki wypłacie odsetek Klient ma zagwarantowane nie tylko regularne źródło dochodu, ale również finalnie zyskuje możliwość nabycia wybranego przez siebie lokalu o ponad 25% taniej, niż wynosi jego cena rynkowa. – wyjaśnia Duszyński.

Źródło: Opulentia / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 15 Grupa: Inwestycje Hale stalowe są bardzo dobre. U nas postawiono takie centrum logistyczne, które powstało na terenie poprodukcyjnym, zrewitalizowanym przez firmę http://www.ekop...
  • Jakiemu deweloperowi zaufać? Liczba postów: 12 Grupa: Inwestycje Jest kilka rzetelnych firm i kilka pomocnych sposobów na sprawdzenie lub potwierdzenie tej rzetelności. Oczywiście nigdy nie ma się 100% pewności, ale myślę, że...
  • Kredyt na mieszkanie Liczba postów: 5 Grupa: Inwestycje Jeżeli macie problem ze zdolnością kredytową przychodzi mi do głowy MDM - według nowych zasad do umowy kredytowej może przystąpić ktokolwiek. Można też spróbowa...
  • Nowoczesne hale magazynowe - jedna już wynajęta! Liczba postów: 74 Grupa: Inwestycje Do wyposażenia warto dodać takie urządzenia jak zgrzewarki, bo wtedy na poziomie hali mozemy już naprawiać niektóre uszkodzenia mechaniczne.
  • Dla kogo budują deweloperzy? Liczba postów: 1 Grupa: Inwestycje Budują dla różnych grup społecznych, wielu deweloperów nastawia się na nieduże funkcjonalne mieszkania w dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy, np. Grupo La...

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19791 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 392

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >