Obligacje Mieszkaniowe

Obligacje Mieszkaniowe

Opulentia S.A., firma finansowa koncentrująca się na przedsięwzięciach w formule Private-Equity oraz projektach inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Polsce, wprowadziła do swojej oferty innowacyjny produkt inwestycyjny, jakim są Obligacje Mieszkaniowe.

 

To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, będące połączeniem inwestycji w obligacje z możliwością zakupu lokalu mieszkalnego w atrakcyjnej cenie.
Obligacje Mieszkaniowe oferowane przez Opulentia S.A. są limitowanym produktem inwestycyjnym powiązanym z realizowanym przez spółkę zależną Opulentia Real Estate Sp. z o.o. S.K.A. projektem mieszkaniowym – RUBIN Apartments, który powstanie na warszawskim Ursusie. 

 

Czytaj również: Czego możemy spodziewać się w kredytach mieszkaniowych?


Konstrukcja produktu zakłada wybór konkretnego lokalu mieszkalnego, którym jest zainteresowany Klient w momencie nabycia przez niego obligacji od Opulentia S.A., oraz umowne powiązanie go z nabytymi obligacjami w ten sposób, że wybrany lokal staje się zabezpieczeniem nabytych obligacji. Posiadacz Obligacji Mieszkaniowych ma jednocześnie prawo do dokonania ich przekazu na poczet zapłaty pełnej ceny sprzedaży wybranego przez siebie mieszkania, zgodnie z umową zawartą z Opulentia Real-Estate Sp. z o.o. S.K.A. W umówionym terminie posiadacz Obligacji Mieszkaniowych może wybrać pomiędzy standardowym świadczeniem pieniężnym (wypłata zainwestowanego kapitału) bądź świadczeniem niepieniężnym w formie otrzymania wcześniej wybranego lokalu mieszkalnego.

 

Czytaj również: Kredyt na dom trudnodostępny

 

Wprowadzając do naszej oferty Obligacje Mieszkaniowe, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom głównie tych klientów, którzy chcieliby inwestycyjnie nabyć nowe mieszkanie po preferencyjnych cenach, a jednocześnie aktywnie i bezpiecznie zainwestować środki przeznaczone na jego zakup. – mówi Adam Duszyński, Dyrektor Inwestycyjny Opulentia S.A. Atrakcyjne oprocentowanie Obligacji Mieszkaniowych sprawia, że dzięki wypłacie odsetek Klient ma zagwarantowane nie tylko regularne źródło dochodu, ale również finalnie zyskuje możliwość nabycia wybranego przez siebie lokalu o ponad 25% taniej, niż wynosi jego cena rynkowa. – wyjaśnia Duszyński.

Źródło: Opulentia / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Mieszkania z wisienką na torcie Liczba postów: 3 Grupa: Inwestycje Oj, Praga to cudowne miejsce do zamieszkania. Ja własnie remontuję mieszkanie i będe myślała o ślubie i wprowadzeniu się. Tylko jeszcze remont przeprowadzę ścia...
  • Nowoczesne hale magazynowe - jedna już wynajęta! Liczba postów: 28 Grupa: Inwestycje Użytkownik Gość: adamk79 napisał: nowoczesne hale powinny być odpowiednio wentylowane. . Dobrze tez zeby byly odpowiednio zabezpieczone, a do tego przydają się...
  • Ekologiczna i energooszczędna inwestycja w Krakowi... Liczba postów: 2 Grupa: Inwestycje 18 października są tam dni otwarte i mają ofertę specjalną - płacą czynsz, jak sie kupi mieszkanie, aż do przeprowadzki do niego. Dobry deal - bo skoro mieszkan...
  • Kępa Mieszczańska we Wrocławiu Liczba postów: 12 Grupa: Inwestycje Znalałem zdjęcie Wyspy mieszczańskiej na investmapie dość nietypowe, bo z drugiej strony :D Trochę rozmazanie ale w sumei zawsze zdjęcia były "od przodu"
  • Inwestycje magazynowe Liczba postów: 6 Grupa: Inwestycje Ale chcesz go rozbudować czy zbudnować od nowa? Jeśli to powierwsze to polecam ciekawy artykuł: http://www.mgprojekt.com.pl/blog/rozbudo wa-domu-1/#axzz3GL1cdQE7...

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16204 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >