Odbędzie się akcja przedstawienia inwestycji Kurkowa 14 we Wrocławiu

Odbędzie się akcja przedstawienia inwestycji Kurkowa 14 we Wrocławiu

Prezentacja 14 mieszkań w wyjątkowych cenach, bezpłatne porady projektantów wnętrz, warsztaty dla dzieci oraz występy artystów - to część atrakcji jakie w ramach eventu przygotował organizator - Kurkowa 14. Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska.

 

W sobotę 19 stycznia 2013 przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu odbędzie się akcja mająca na celu przedstawienie inwestycji Kurkowa 14 przyszłym mieszkańcom. Z tej okazji zaprezentowane zostanie 14 mieszkań w bardzo atrakcyjnych cenach obowiązujących wyłącznie tego dnia. Na miejscu będzie można zasięgnąć fachowej porady projektantów wnętrz czy architektów.

 

Czytaj również: Okno nagrodzone przez środowisko branżowe

 

 

 

W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty z upcyclingu, które poprowadzi inicjatywa PANATO. W ich trakcie najmłodsi stworzą Osiedle Marzeń w 3D lub cudaczne Kuraki. Z kolei podczas warsztatów z sitodruku, chętni będą mogli własnoręcznie wykonać nadruk na koszulkę lub bawełnianą torbę. W tej części przewidziano również konkursy z nagrodami. Dodatkowo swoje pokazy zaprezentują artyści z grupy Bandit Queen Circus m.in. kobieta guma, fakir czy tancerka z hula hop. W trakcie wydarzenia będzie można sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną pod okiem srebrnego medalisty olimpijskiego z Pekinu - Pawła Rańdy.

 

 

 

Kurkowa 14 to inwestycja zaprojektowana przez wrocławską Pracownię Architektoniczną Maćków. Zlokalizowana na Nadodrzu, u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Za realizację odpowiedzialna jest francuska Grupa NACARAT, generalnym wykonawcą jest firma RD BUD. W ośmiokondygnacyjnym budynku powstanie 210 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 25 do 98 m2. Poza budynkiem mieszkalnym wybudowany zostanie biurowiec o powierzchni ok. 7240 m2. Mieszkania będą gotowe w sierpniu 2014 roku.

 

Czytaj również: Fundament Sukcesu - BEZPŁATNE szkolenia dla zachodniopomorskich przedsiębiorstw i ich pracowników z branży budowlano-montażowej

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestycją Kurkowa 14 i Nadodrzem.

Kurkowa domówka

Kiedy: 19 stycznia 2013, godz. 11:00 - 20:00

Gdzie: ul. Kurkowa 14, Wrocław

Wstęp wolny!

 

 

2013-01-16
Źródło: Publicon / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19202 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >