Odmień swoje mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkami

Odmień swoje mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkami

Wraz z ciepłymi miesiącami nadchodzi czas, gdy warto dodać lekkości pomieszczeniom w swoim domu. Zainspiruj się latem i zmień aranżację swojego mieszkania na wakacyjną! Zastanawiasz się, jak to zrobić w prosty sposób? Zajrzyj do naszych wskazówek. Czytaj dalej

 

Schowaj grube koce, wymień ciężkie zasłony na rolety uszyte z lekkich materiałów, zmień kolorystykę poduszek – zwykle takie rady znajdziesz podczas szukania informacji o letnich aranżacjach wnętrz. Chcesz dowiedzieć się, jak przygotować mieszkanie na wakacje? Sprawdź nasze propozycje!


odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkamiDekoria.pl, obrazy

 

Wakacyjne obrazy i grafiki

Dobrze dobrane obrazy potrafią nadać wnętrzu określony styl lub całkowicie je odmienić. Dlatego zmieniając wystrój domu na lato, zacznij właśnie od nich. Podczas poszukiwań letnich grafik skup się przede wszystkim na kolorystyce – soczyste zielenie ożywią każdy pokój, a błękity przywiodą na myśl morze rozświetlone wakacyjnym słońcem. Dobrym pomysłem jest również zestawienie kilku obrazów o podobnej tematyce lub kolorystyce. Powieszone obok siebie będą stanowiły spójną dekorację.


odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkamiDekoria.pl, obrazy Hello, Triangles, Moose

odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkami Dekoria.pl, obraz Tropical Coctail

 

Lustra pełne słońca

Latem wpuść do domu więcej światła i pozwól mu swobodnie odbijać się w lustrach. Dzięki temu każde pomieszczenie będzie wyglądało na dużo większe i jaśniejsze niż w rzeczywistości. Wybierz te modele, które kojarzą się z latem, np. w kształcie słońca – znajdziesz je w sklepie Dekoria.pl. Pamiętaj jednak, by sprawdzać, z jakiego materiału została wykonana rama lustra – unikaj tworzyw sztucznych i wybieraj takie, które łatwo można poddać recyklingowi. Metal będzie pięknie błyszczeć, z kolei naturalne materiały (ratan, drewno, wiklina) dodadzą przytulności i będą pasowały do trendu eco.

 

Czytaj również: Jak za sprawą kilku dodatków wprowadzić wiosenny klimat do wnętrz?

 

odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkamiDekoria.pl, lustro okrągłe Peacock

odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkami Dekoria.pl, lustro okrągłe Artemis; 

 

Pojemniki na pamiątki pełne magii

Muszle, kamyki i szyszki przywiezione z wakacyjnych wypadów zasługują na specjalne miejsce w Twoim mieszkaniu. Nie chowaj ich do pudełek – w ten sposób szybciej o nich zapomnisz. Stwórz z nich letnią dekorację: wyłóż je na paterę wykonaną z egzotycznego drewna tekowego. Dzięki temu za każdym razem, kiedy na nie spojrzysz, przypomnisz sobie o wspaniałych wakacjach!


odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkamiDekoria.pl, kosz otwarty Nature Blue


Jeśli z urlopu przywozisz raczej produkty spożywcze, np. cukierki, kawę, herbatę, włóż je do ceramicznego pojemnika z wzorem w marokańskie płytki. Z kolei lekkie szale i letnie pledy przechowuj w koszach wykonanych z materiałów kojarzących się z latem – np. trawy morskiej lub rafii (palmy bambusowej).

 

Czytaj również: Poznaj 5 sposobów na uporządkowanie przestrzeni w domu

 

odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkami

 Dekoria.pl, patera Baru

odmień mieszkanie na lato nowymi, dekoracyjnymi dodatkamiDekoria.pl, pojemnik z pokrywką Casa-Decor blue


Źródło: They PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17789 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >