Ogłoszono konkurs dla architektów - Kwadratowy świat Galeco

Ogłoszono konkurs dla architektów - Kwadratowy świat Galeco

Projekty architektoniczne to Twoja codzienność? Tworzysz bryły wyróżniające się nietuzinkowością, oryginalnością, a przy tym wyjątkową funkcjonalnością? Sprawdź swoje siły, weź udział w konkursie Galeco i odbierz voucher wartościowy do zrealizowania w sklepie procad.pl. Czytaj dalej

 

Firma Galeco to lider wśród producentów systemów rynnowych, którego wyróżnia niezwykle innowacyjne podejście do kwestii odwodnienia dachów. W asortymencie producenta znaleźć można zarówno tradycyjne, półokrągłe modele, oraz te o przekroju kwadratowym, które nadają budynkowi niezwykle modernistyczny charakter i cechują się zwiększoną wydajnością.


ogłoszono konkurs dla architektów - „Kwadratowy świat Galeco”

 

Czytaj również: Rozpoczęła się trzecia edycja konkursu Panasonic PRO Awards


Tym razem Galeco zaprasza architektów do wzięcia udziału w konkursie. Reguły są proste! Wystarczy, na zlecenie inwestora, wykonać projekt i wizualizację budynku z jednym z systemów kwadratowych Galeco – Galeco BEZOKAPOWY, Galeco PVC2, Galeco STAL2 lub Galeco DACHY PŁASKIE i wysłać na adres organizatora (reklama@galeco.eu) pliki przedstawiające prace oraz załączyć formularz zgłoszeniowy i dokumenty potwierdzające własność projektu. Do konkursu będą kwalifikowały się prace wykonane w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 30 kwietnia 2019 roku.

 

Zwycięzcy otrzymają vouchery na zakupy w sklepie procad.pl o wartości:

I miejsce: 7 000 zł

II miejsce: 5 000 zł

III miejsce: 3 000 zł  


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 31 maja 2019 roku, a vouchery będzie można wykorzystać do końca czerwca 2019 roku.

 

Czytaj również: Wakacyjny konkurs producenta farb


Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej Galeco: https://galeco.pl/pl/programy/konkurs-dla-architektow.html oraz do wzięcia udziału w konkursie!

 

2018-08-08
Źródło: Sfera Group / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 97

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >