Ogród i działka – lista artykułów

Siewnik ogrodowy. Zadbaj o swój trawnik.

Leniwe popołudnia na pięknej, zielonej trawce? Weekendowe szaleństwa ze znajomymi w zadbanym ogrodzie? Każdy z nas o tym marzy w te słoneczne, letnie dni. Jednak aby nie pozostać tylko w świecie fantazji, musimy trochę zadbać o naszą zieloną murawę, zanim postanowimy na niej wypoczywać.

Płyty tarasowe Monza - prostota i elegancja.

Taras – nasz otwarty salon, bawialnia lub kuchnia z jadalnią. Wypełniając zadanie miejsca o tak szczególnym przeznaczeniu - na odpoczynek, zabawę lub posiłek przy grillowaniu - taras powinien mieć adekwatny charakter, zawsze jednak zgodny z naszą preferencją.

DLH organizuje wyprzedaż mebli ogrodowych.

To miejsce spędzania wolnego czasu, można i warto urządzić stylowo i komfortowo. Nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ firma DLH Poland przygotowała dla klientów specjalne rabaty, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 60%.

Aranżacja ogordu - płyty tarasowe.

Ciepłe poranki, gorące popołudnia, chłodne wieczory… Każda pora jest dobra by spędzić czas w swoim ogrodzie. Warto zadbać o miejsce wypoczynku i położyć płyty tarasowe.

Sterowanie nawadnianiem ogrodu tylko od GARDENY

Lekki deszczyk wcześnie rano? Krótki, orzeźwiający prysznic późnym wieczorem? Czy też w pełni automatyczne nawadnianie? Dzięki sterowaniu nawadnianiem w ogrodzie można mieć deszcz na życzenie, kiedy i jak długo się tylko chce…

Nożyce do żywopłotu od Husqvarna

Wysoki i gęsty żywopłot spełnia w ogrodzie wiele funkcji. Oddziela ogród od gwaru i hałasów dochodzących z ulicy, stanowi ogrodzenie oddzielające nas od sąsiadów, a także – dobrze przystrzyżony - jest ozdobą ogrodu. Dzięki niemu nasz ogród staje się miejscem ciszy, spokoju i relaksu.

Dodatki dla Twojego ogrodu od Dekoria.pl

Wakacyjny czas coraz bliżej. Wiele osób już jest myślami na urlopowych wojażach. Warto o przygotowaniach do letniego wypoczynku pomyśleć już teraz. Jak pokazać się stylowo na plaży? Dekoria.pl proponuje praktyczne i estetyczne dodatki, które z domu wychodzą w plener…

Jak urządzić taras? z Praktikerem Ci się to uda!

Jeśli pogoda sprzyja, miło jest spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody i pięknych przedmiotów. Warto więc zainwestować w przygotowanie atrakcyjnego miejsca na wiosenny i wakacyjny relaks. Balkon, taras i loggia mogą spełniać wiele funkcji.

Czyszczenie oczka wodnego. Skimmer pływający PS 2500.

Zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie oczka wodnego o powierzchni do 25 m2. Posiada pompę o mocy 40 W. dla wydajnego usuwania zanieczyszczeń.

Filtr ciśnieniowy do oczka wodnego firmy Gardena.

Zestaw PF 10000 S. Idealny do oczek wodnych o pojemność do 10.000 l. Do użytku poza oczkiem wodnym. Zamknięty system filtrowania ciśnieniowego z filtrem, lampą UVC, wydajną pompą do filtra, wszystkimi elementami podłączeniowymi i 5 m węża przyłączeniowego 1”.


Stron: 221 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  208 209 210 211 212  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18317 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >