Ogród i działka – lista artykułów

Postarzane kostki brukowe - hit tegorocznego lata!

Przyszła wiosna, a z nią ochota na spędzanie mnóstwa czasu na świeżym powietrzu. Najlepiej we własnym ogrodzie. Można tam stworzyć swój prywatny raj na ciepłe dni…

Deski tarasowe z egzotycznego drewna

Oferta firmy Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe powiększyła się o deski tarasowe z egzotycznego drewna. Wykorzystane do ich produkcji gatunki gwarantują niezwykła wytrzymałość i odporność wykonanego z nich tarasu.

Aranżacja balkonu - jak ciekawie urządzić balkon

Balkon przypominamy sobie o nim szczególnie wtedy, gdy dni stają się coraz dłuższe i bardziej upalne, a noce cieplejsze.

Łopata aluminiowa PROLINE - komfort pracy

Każdy ceni sobie komfort pracy. Jest on ważny nawet, gdy używamy pozornie nieskomplikowanego narzędzia, jakim jest łopata. Jeżeli mamy do przekopania lub przerzucenia dużą ilość piachu, na pewno zwrócimy uwagę na to ile waży sprzęt, którym mamy pracować.

Zraszacz GARDENA - Innowacja w nawadnianiu ogrodu.

Posiadacie Państwo ogród, który jest niesymetryczny? Nie wiecie Państwo w jaki sposób nawodnić nieregularne powierzchnie swojego trawnika?

Kosiarki Husqvarna czyli letnie porządki w ogrodzie

Lato jest czasem relaksu i odpoczynku w ogrodzie. To właśnie wtedy możemy podziwiać kwitnące kwiaty, cieszyć się pierwszymi zbiorami i schronić w cieniu drzew przed upałami.Nie należy jednak zapominać o jego odpowiedniej pielęgnacji.

Jak wybrać bezpieczne ogrodzenie ?

Sezon budowlany w rozkwicie. Przed rozpoczęciem prac budowlanych często zaczynamy od ogrodzenia naszej posiadłości. Ogrodzenie jest jednym z ważniejszych elementów bezpiecznego domu, gdyż wyznacza granice naszej posiadłości, na którą obcym wstęp wzbroniony.

Pielęgnacja tarasu - krok po kroku

Dobrze zaprojektowany drewniany taras jest jednym z najciekawiej i najładniej prezentujących się udoskonaleń naszego domu. Jest miejscem idealnie nadającym się do miłego spędzania wolnego czasu. Aby cieszyć się zaletami tarasu przez lata należy o niego odpowiednio zadbać.

Nowe meble ogrodowe w ofercie DLH

Do bogatej oferty mebli ogrodowych DLH Poland dołączyły dwa ciekawe zestawy. Do sprzedaży trafiły meble Noel i Fay.

Chcesz zaoszczędzić na koszeniu? Stiga Multiclip 50 S Rental B to zapewni.

Uniwersalną maszyną jednocześnie nawożącą i ścinająca murawę jest kosiarka z systemem mielącym Stiga Multiclip 50 S Rental B.


Stron: 226 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  215 216 217 218 219  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18706 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >