Ogród i działka – lista artykułów

Pielęgnacja trawnika - kosiarka samojezdna

Koszenie dużego ogrodu położonego na górzystej powierzchni nie jest łatwe nawet dla doświadczonego ogrodnika. Dlatego do prac na takim terenie niezbędne jest użycie maszyny z bardzo dobrym napędem.

Wykaszarki do trawy: na co zwrócić uwagę przy zakupie wykaszarki

Każdy kto chce aby jego ogród lub inny kawałek zieleni był zadbany i zachwycał wyglądem, powinien zaopatrzyć się w wykaszarkę.

Jak zaprojektować balkon

Zmiana koloru ścian, kilka dodatków w intensywnych barwach – a domowe wnętrze nabiera ożywczej energii. Ale czy nie zapomnieliśmy o czymś? Czy zaprosiliśmy wiosnę także na nasz balkon?

Trwała kostka brukowa Posejdon

Wszechpotężny Posejdon, starogrecki władca mórz zainspirował firmę AWBUD do stworzenia ekskluzywnego bruku, który okryje naszą przydomową przestrzeń falą żywiołowości oraz niespotykaną trwałością.

Jaką kosiarkę wybrać?

Która kosiarka jest właściwa? To zależy przede wszystkim od indywidualnego zapotrzebowania. Jaki rodzaj trawnika Państwo posiadacie i jaka jest jego wielkość? Trawnik rodzinny czy ozdobny? Każdy rodzaj trawnika wymaga odpowiedniej kosiarki.

Koszenie trawy: kosiarka samojezdna Estate Tornado firmy Stiga

Do koszenia trawy na rozległym terenie niezbędna jest niezawodna kosiarka z solidnym silnikiem. Gdy pielęgnowany obszar porośnięty jest drzewami i krzewami powinna być ona również wyjątkowo zwrotna.

Pielęgnacja przydomowych trawników - kosiarkę GRAPHITE

Wraz z rozpoczynającym się sezonem wiosennym nadchodzi czas pielęgnacji przydomowych trawników. Warto więc zwrócić uwagę na nową propozycję dla wszystkich wielbicieli ogrodów – kosiarkę elektryczną GRAPHITE.

Przenośne światło od Stanley’a: latarkę ze ściskiem

Stanley wprowadza do sprzedaży latarkę ze ściskiem, którą można użyć w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu.

Kosiarki bębnowe tajemnicą angielskich trawników

Trawnik jest wizytówką ogrodu, miejscem relaksu, wypoczynku i rekreacji. Aby zachwycał piękną, gęstą trawą należy przyłożyć większe znaczenie do jego pielęgnacji – szczególnie koszenia. Nie musi to jednak oznaczać zbędnego wysiłku - wystarczy użyć odpowiednich maszyn.

Każdy trawnik jest inny… - jak wybrać odpowiednią kosiarkę?

Jak duży jest mój trawnik? Czy mam na nim dużo drzew i krzewów? Czy chcę zachować skoszoną trawę? Te pytania nasuwają się same, gdy planujemy zakup kosiarki.


Stron: 240 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  231 232 233 234 235  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17868 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >