Ogród i działka – lista artykułów

Czym zagospodarować teren w ogrodzie? Cegła pomocna w aranżacji ogrodu.

W letnie dni ogród staje się azylem spokoju i odpoczynku. Chętnie spędzamy w nim czas, korzystając z uroków otaczającej przyrody. Lato to zatem dobry moment, by poświęcić więcej uwagi przestrzeni wokół domu.

Jak łatwo podłączyć wąż ogrodowy do kranu? Szybkozłączki i elementy podłączeniowe

Nieważne czy chcecie Państwo łączyć ze sobą węże ogrodowe, czy może podłączyć pistolet zraszający, lancę zraszającą, pompę czy zraszacz do węża ogrodowego. Bądź też podłączyć wąż ogrodowy do kranu.

Jak pozbyć się spadających liści? Nowa, profesjonalna dmuchawa ogrodowa

Jesienne porządki w ogrodach, parkach i zieleńcach kojarzą się z nieustanną walką ze spadającymi liśćmi. Jest jednak na nie sposób! Firma Husqvarna, lider innowacyjnych technologii, wciąż wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów!

Jak zaprojektować ekologiczny ogród? Elementy architektury ogrodowej

Ławka, pergola, chodnik, ogrodzenie… to nieodzowne elementy architektury ogrodowej. Ich odpowiedni układ oraz dobór materiałów potrzebnych do budowy mogą sprawić, że nasz ogród będzie nie tylko piękny, ale także trwały.

Jak się ochłodzić w tropikalny upał? Przydomowe fontanny

Tropikalne upały nadeszły w lipcu nad Polskę. Nie każdy w takie gorące dni ma możliwość wypoczywania nad morzem. Tym, którzy szczęśliwie posiadają działki i ogródki, upalne dni pomoże ochłodzić przydomowa fontanna z kamienia.

Chcesz pozbyć się liści w ogrodzie? Wybierz odpowiednią dmuchawę.

Jesień w ogrodzie kojarzy się z porządkami i nieustającą walką ze spadającymi liśćmi. Usunięcie ich z powierzchni trawnika zapobiegnie gniciu murawy podczas zimy.

Jak uatrakcyjnić dzieciom wakacje? Meble i akcesoria ogrodowe

Dla dzieci nastało upragnione lato, a wraz z nim okres wakacyjnych zabaw i podróży. Aby wyeliminować nudę i uatrakcyjnić zabawy na świeżym powietrzu, warto dla naszych pociech skompletować zestaw kolorowych akcesoriów i zabawek.

Jak dbać o oczko wodne? - produkty do pielęgnacji oczka wodnego.

Oczko wodne jest wyjątkową ozdobą ogrodu, która przekształca go w mały, prywatny raj. Nie ma znaczenia czy ogród jest duży czy mały - zawsze znajdzie się w nim miejsce na oczko wodne.

Architektura domu kontra nawierzchnia. Jak dobrać nawierzchnię przed domem?

Posiadanie własnego domu to pragnienie wielu ludzi. Taką inwestycję zwykle długo się planuje, a w budowę i urządzenie wnętrz wkłada dużo czasu, energii i pieniędzy.

Jakie najlepsze ogrodzenia? Nowe panele palisadowe

Aby podczas meczu mógł paść gol, zespół musi być dobry, zgrany i niezawodny. Tak samo jest z ogrodzeniem, aby dobrze chroniło musi być dopracowane i komplementarne. Dlatego do rodziny ogrodzeniowej Egidia dołączyły nowe panele palisadowe.


Stron: 253 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  239 240 241 242 243  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15807 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >