Ogród i działka – lista artykułów

Powstała nowa marka na rynku kostki brukowej

Wprowadzenie nowej, ogólnopolskiej marki POLBRUK na rynek kostki brukowej to wynik konsekwentnej realizacji strategii rozwoju terytorialnego firmy Polbet B-Complex SA. Spółka od 4 lat poszerza zasięg swojego działania.

Jak się powinno układać płyty kamienne?

Kamienne płyty Sheridan z linii Libet Patio wykonane są z naturalnego kamienia wydobywanego z indyjskich gór Rajasthanu. Wyróżnia je zarówno wyjątkowe piękno naturalnego surowca, jak i trwałość. Aby nawierzchnia z kamiennych płyt Sheridan cieszyła nas przez długie lata, przy jej układaniu należy przestrzegać kilku podstawowych zasad.

Bezpiecznie na rondzie

Rondo to coraz bardziej popularne rozwiązanie na skrzyżowaniach dróg, umożliwiające samochodom bezkolizyjny przejazd. Bezpieczna droga to nie tylko jezdnia, ale także pobocze, z którego często muszą korzystać kierowcy w niebezpiecznych lub trudnych sytuacjach.

Bezpiecznie na przejściach dla pieszych

Zastanów się, ile razy dziennie wykonujesz czynności, które są dla Ciebie zwyczajne, nie zastanawiasz się nad nimi. Na przykład podchodzisz do przejścia dla pieszych. Jeśli światło jest zielone – idziesz, jeśli czerwone – stoisz. To jest zwykła czynność, której nawet nie rejestrujesz. A teraz zamknij oczy. Co widzisz? Nic, ciemność. Teraz przejście przez ruchliwą ulicę jest nie lada wyzwaniem.

Najnowsze trendy w małej architekturze z zastosowaniem kostki brukowej

Piękny ogród i otoczenie domu to wizytówka każdego właściciela. Ogromny wpływ na estetykę i wygląd posesji ma odpowiednio zaaranżowana mała architektura. Istotną jej część stanowi bardzo modna ostatnio szlachetna kostka brukowa.

Zdrowy trawnik - nawozy mineralne

Nowością w rodzinie nawozów ogrodniczych FRUCTUS jest FRUCTUS ANTYMECH. To nowoczesny preparat mineralny, który jednocześnie odżywia trawnik i chroni go przed zarastaniem mchem.


Stron: 241 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  239 240 241

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18012 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >