Ogród i działka – lista artykułów

Każdy trawnik jest inny… - jak wybrać odpowiednią kosiarkę?

Jak duży jest mój trawnik? Czy mam na nim dużo drzew i krzewów? Czy chcę zachować skoszoną trawę? Te pytania nasuwają się same, gdy planujemy zakup kosiarki.

Gdy woda z topniejącego śniegu zalewa pomieszczenia…

Nagłe roztopy powodują liczne zagrożenia i zniszczenia, w tym zalania pomieszczeń mieszkalnych oraz gospodarczych. Każde 5 cm śniegu po roztopieniu to nawet 10 litrów wody na każdy metr kwadratowy. Jak skutecznie pozbyć się wody, gdy już dostanie się do pomieszczeń?

Sprawdź sprzęt koszący przed sezonem

Zbliża się okres wiosennych porządków w ogrodzie, warto więc właściwe wykorzystać okres przedsezonowy na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni- tak aby były one odpowiednio przygotowane do pracy i działały bez zarzutu przez cały okres użytkowania….

Ogrodzenia sportowe: Ogrodzenie Ballfang wykonywane według indywidualnych projektów

Ogrodzenia sportowe zaliczane są do kategorii ogrodzeń specjalistycznych, ponieważ muszą spełniać określone wymogi bezpieczeństwa, tym samym zapewniają wyższą funkcjonalność całego systemu ogrodzeniowego.

Projektowanie ogrodu: nowe modele galanterii firmy AWBUD

Murano Line i Murano Canto – nowość w ofercie firmy AWBUD - ujmują także całą gamą nowych barw utrzymanych w tonacji ziemi oraz różnorodnością kształtów, dzięki którym stylowa aranżacja ogrodu to sama przyjemność.

Akcesoria tnące do elektronarzędzi - nowy zestaw brzeszczotów.

Nawet najlepszymi elektronarzędziami niewiele można zdziałać bez odpowiedniego osprzętu. Mając to na uwadze, marka GRAPHITE wzbogaciła swoją ofertę o kolejne akcesoria tnące do elektronarzędzi, pośród których znalazł się nowy zestaw brzeszczotów.

Jaką zaprawę wybrać do kamienia?

Nowością w ofercie firmy Baumit jest pakiet produktów przeznaczonych do tworzenia trwałych i estetycznych kompozycji z kamienia, stosowanych w ogrodzie i na skwerach.

Nowe pilarki Husqvarna

Husqvarna zwiększa liczbę modeli pilarek wyposażonych w system TrioBrake™. System ten sprawia, że praca pilarką staje się bezpieczniejsza, łatwiejsza, wydajniejsza i bardziej ergonomiczna.

Dbaj o swoją pilarkę przez całą zimę

Zbliżająca się zima jest idealnym okresem na wykonanie cyklicznego serwisu pilarek łańcuchowych. Jest to niezwykle istotny element użytkowania urządzeń mechanicznych, gdyż profilaktyczne czynności sprawdzające zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo.

Mury z kamienia naturalnego - Określanie naturalnych „granic”.

Mury z kamienia naturalnego nadają ogrodowi charakter, wyznaczają nastrojowe akcenty w pejzażu ogrodu. Pierwotność ich estetyki rozbudza romantyczne uczucia - skojarzenie starego ogrodu pełnego zieleni, otoczonego murami z kamienia łupanego i porośniętego pnączami.


Stron: 257 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  249 250 251 252 253  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 16208 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >