Ogrodzenia gabionowe – nagrodzone i rekomendowane przez profesjonalistów

Ogrodzenia gabionowe – nagrodzone i rekomendowane przez profesjonalistów

Niestandardowe pomysły idące w parze z dbałością o wygląd produktów to cechy wyróżniające najlepszych na rynku architektonicznym. Czytaj dalej

 

Firma Progress Architektura już od ponad 20 lat aktywnie wdraża nowości produktowe, które kryją w sobie olbrzymi potencjał oraz unikalny design. Oryginalne projekty stworzone we współpracy z architektami przyczyniły się do tego, że Progress Architektura to jedna z firm, która kształtuje aktualne trendy w zakresie architektury przestrzeni.

 

 

Wieloletnie doświadczenie docenione przez profesjonalistów

Progress Architektura – to specjalizująca się w produkcji stalowych siatek i kratek firma, której projekty stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnej architektury. To właśnie bogate doświadczenie firmy w zakresie produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, że w procesach produkcyjnych wykorzystywane zostają najbardziej zaawansowane technologie decydujące o trwałości oraz precyzji wykonania. W wyniku realizacji nowatorskich i ambitnych projektów architektonicznych w ostatnim czasie stworzone zostały ogrodzenia gabionowe Progress.

 

ogrodzenia gabionowe

 

Najnowsza kolekcja gabionowych ogrodzeń Progress to prawdziwe odkrycie roku. Unikalny design oraz zastosowanie opatentowanych technologii docenione zostało na rynku architektonicznym. Produkty Progress Architektura z powodzeniem zadebiutowały podczas najważniejszych wydarzeń z branży na świecie. Ogrodzenia gabionowe prezentowane były na Targach Architektury i Budownictwa BAU w Monachium oraz BATIMAT w Paryżu. Gabionowe ogrodzenia uhonorowane zostały także przez ekspertów w Polsce. Tytuł „Produktu Rekomendowanego przez Profesjonalistów” przyznawany podczas odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targów Ogrodniczych GARDENIA przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów OSTO to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższą jakość usług oferowanych przez Progress Architektura.

 

ogrodzenia gabionowe

 

Czytaj również: Siatki ogrodzeniowe

 

Warty uwagi jest również fakt, iż produkty Progress Architektura wykorzystane zostały przy tworzeniu takich obiektów jak: Stary Browar w Poznaniu, Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi, lotnisko oraz stadion we Wrocławiu, lotnisko w Balicach czy budynki Sejmu RP. Z coraz większą aktywnością Progress Architektura zaznacza swoją obecność na zagranicznych rynkach (Niemcy, Francja, Anglia oraz Hiszpania), a projekty i rozwiązania firmy z powodzeniem wykorzystywane są przez największe biura projektowe.

 

Umiejętne połączenie ciekawej formy z odpowiednio dobranym materiałem to jedna z tajemnic sukcesu produktu. Ogrodzenia gabionowe Progress to rozwiązanie będące w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. Wybierając ogrodzenia Progress mamy pewność, że otrzymamy produkt wytworzony w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2000. Ogrodzenia Progress to nowoczesność i styl, który dostosowywać można do każdego otoczenia, podkreślając zamiłowanie do architektury na najwyższym poziomie.

 

Czytaj również: Ogrodzenie idealne

 

Źródło: ogrodzenia-progress / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15718 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >