Ogromne telewizory z profilowanym ekranem

Ogromne telewizory z profilowanym ekranem

Jedna z firm ogłosiła, że jej najnowsze urządzenia, czyli 105-calowy, profilowany telewizor oraz 85-calowy trafią do sklepów w drugiej połowie 2014 roku. Jeszcze w tym roku Samsung doda oba modele, prezentowane na Targach CES, do swojej imponującej linii telewizorów.

 

Po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu naszych nowych produktów przez media i branżę, nie możemy się już doczekać, kiedy 105-calowe Curved UHD i 85-calowe Bendable UHD trafią do konsumentów na całym świecie – mówi HS Kim, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics. Dzięki tym niezwykłym modelom, które zwracają uwagę wyjątkowym designem i obrazem w jakości UHD, fani domowej rozrywki będą mogli w zupełnie nowy sposób oglądać swoje ulubione filmy i programy.

 

 

105-calowy U9500 Curved UHD to telewizor z profilowanym ekranem. Jego olbrzymi ekran ma format 21:9, pozwala bez wychodzenia z domu cieszyć się wrażeniami znanymi dotąd jedynie z kina... Rozmiar telewizora w połączeniu z opracowaną przez Samsung technologią automatycznego wspomagania głębi obrazu (Auto Depth Enhancer) tworzy niezwykle naturalny obraz o zdumiewającej głębi.

 

 

Jeszcze o krok dalej idzie 85-calowy telewizor U9B Bendable UHD. Jest to telewizor z możliwością przekształcania ekranu z płaskiego, w profilowany za pomocą jednego przycisku. Dzięki innowacyjnemu designowi i technologii powstał telewizor UHD, na którym użytkownik może samodzielnie wybrać preferowany tryb oglądania.

 

 

Telewizory Samsung UHD są zgodne nie tylko z najbardziej aktualnie funkcjonującymi standardami – takimi jak HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 i HDCP 2.2, ale także są gotowe na przyszłość, dzięki pakietowi Samsung UHD Evolution Kit. Zestaw One Connect Box zawiera wszystkie inteligentne elementy telewizora. Można go zastąpić nowszą wersją pakietu UHD Evolution Kit, nadążając w ten sposób za najnowszymi standardami UHD i uzyskując dostęp do najnowszych technologii oferowanych przez firmę Samsung. Wszystko to sprawia, że z raz dokonanej inwestycji użytkownik będzie cieszył się przez wiele lat. 

Źródło: havasww / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17076 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 350

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >