Okap nablatowy

Okap nablatowy

Okap nablatowy został wyróżniony przez ekspertów magazynu wnętrzarskiego „Villa”. Architekci wnętrz oraz specjaliści zajmujący się na co dzień projektowaniem i wzornictwem docenili zarówno oryginalny design urządzenia, jak i zastosowaną w nim innowacyjną technologię.

 

Celem konkursu „Złote Ville” jest wyróżnienie najlepszych produktów branży wnętrzarskiej, dostępnych na polskim rynku. Ocenie podlega nie tylko design produktów, ale także jakość, oryginalność i innowacyjność. Bez wątpienia są to cechy nagrodzonego okapu Franke DownDraft, który pracuje cicho i wydajnie podczas gotowania potraw, a następnie dyskretnie znika w kuchennym blacie, gdy nie jest używany.

 

Czytaj również: Wybieramy czajnik elektryczny

 


 

„Nagroda Złote Ville dla okapu Down Draft jest potwierdzeniem, że marka Franke zdobywa uznanie ekspertów także w kategoriach produktowych, które są dopiero od kilku sezonów w portfolio marki - podkreśliła Monika Konaszewska – Marketing Communication Manager, odbierając nagrodę.” Najsilniejszą pozycję na rynku marka Franke posiada w segmencie zlewozmywaków i baterii kuchennych, ale od kilku lat z powodzeniem firma rozwija produkcję i sprzedaż okapów, płyt grzewczych, piekarników, chłodziarek oraz zmywarek.  

 

Czytaj również: Nowoczesny robot kuchenny

 


 

Źródło: Estoria.pl / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18047 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >