Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce w budowie

Osiedle Klasyków na warszawskiej Białołęce w budowie

Dom Development S.A., wiodący deweloper na polskim rynku, buduje kolejny etap osiedla Klasyków, zlokalizowanego przy ul. Klasyków na warszawskiej Białołęce.

 

Inwestycja jest malowniczo położona - w pobliżu Lasu Henryków i Dąbrówka oraz w pobliżu zrewitalizowanego Parku Henrykowskiego. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki m.in. Mostowi M.C. Skłodowskiej oraz położonemu w bliskim sąsiedztwie przystankowi kolejowemu Warszawa-Płudy. Na osiedlu Klasyków powstanie 558 mieszkań, przy czym w obecnym etapie zostanie zbudowanych 236 lokali. Dwa poprzednie etapy inwestycji zostały już oddane do użytku. Łącznie z wprowadzonym obecnie etapem w sprzedaży znajduje się 320 mieszkań. Planowane oddanie do użytku tego etapu to koniec IV kwartału 2013 roku.

 

Czytaj również: Mieszkania z widokiem na ogród i morze


Kolejny etap osiedla Klasyków składa się z 5 budynków o wysokości do IV kondygnacji i stylistyce zgodniej z zabudową poprzednich dwóch etapów osiedla. W obecnym etapie znajdzie się 236 mieszkań w wygodnych i klasycznych rozkładach. Najmniejsze mieszkanie to kawalerka o powierzchni 31,5 m2, natomiast największe to czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m2. Przedział cenowy mieszkań kształtuje się od 6 380 do 8 400 zł/m2. Pod kolejnym etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, w której przewidziano w sumie 206 miejsc garażowych: 182 miejsca w cenie 29 290 zł oraz 24 miejsca ze schowkiem w cenie 34 340 zł. 

 

 

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, dzięki nowemu Mostowi M.C. Skłodowskiej oraz przystankowi kolejowemu Warszawa - Płudy, skąd podróż bez korków do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. Natomiast bliskość Metra Młociny z parkingiem Park&Ride równie szybko pozwoli dotrzeć do centrum miasta. Najbliższe lata przyniosą szereg usprawnień komunikacyjnych tej części miasta z lewobrzeżną stolicą - modernizację ulicy Modlińskiej oraz linię szybkiego tramwaju. Autorem projektu osiedla jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast wykonawcą obecnie wprowadzanego etapu osiedla jest firma Henpol.

 

Czytaj również: Aktywność inwestycji w Polsce

 

OSIEDLE KLASYKÓW – NAJWAŻNIESZE INFORMACJE

Na osiedlu Klasyków w sumie powstanie 12 budynków o prostych, czytelnych bryłach w niskiej zabudowie (III lub IV kondygnacje), przyjaznych proporcjach i jasnych elewacjach. Inspirowana klasycznymi wartościami architektura wyróżni się harmonijną skalą i dopracowanymi detalami. Duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie mieszkań, z których roztoczy się piękny widok na rozległe tereny zielone. Na terenie osiedla zaplanowano także 10 lokali użytkowych, które powstały już w pierwszym etapie inwestycji.  W inwestycji zaplanowano przestrzenne i fantazyjne patio z kompleksem wypoczynkowych ławeczek oraz placem zabaw dla najmłodszych. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła i prywatne przedszkole. 

 

Źródło: M+G / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 309

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >