Osiedle domów Ville Parkowe powstaje w Wilanowie

Osiedle domów Ville Parkowe powstaje w Wilanowie

Osiedle Ville Parkowe powstaje przy ul. ul. Hoserów w Wilanowie. Każdy dom będzie mieć powierzchnię 150 m kw., garaż oraz własny ogród o powierzchni od 350 do 600 m kw. W pierwszym etapie powstanie 10 budynków, zaś w drugim – 8 budynków o łącznej powierzchni mieszkaniowej ponad 5,5 tys. m kw. W zależności od preferencji nabywcy mogą wybrać domy połączone ścianą szczytową lub garażami. Czytaj dalej

 

18 domów w zabudowie bliźniaczej, o modernistycznej architekturze willowej, powstanie w warszawskim Wilanowie na Zawadach. Budowa pierwszych budynków zakończy w czwartym kwartale br. Realizacja inwestycji jest możliwa dzięki finansowaniu pozyskanemu przez inwestora we współpracy z firmą doradczą Upper Finance.

 

W Wilanowie powstaje nowa inwestycja Ville Parkowe


– Coraz więcej osób poszukuje miejsca zamieszkania, które byłoby kompromisem pomiędzy miejskim trybem życia a potrzebą odpoczynku po aktywnym dniu pracy. Nasza nowa inwestycja Ville Parkowe doskonale się wpisuje w ten trend. Powstaje w malowniczej części Wilanowa w otulinie lasu. To miejsce wyjątkowe pod wieloma względami – bardzo blisko natury, a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum. Nowoczesna bryła willi podmiejskich, pełna ciekawych rozwiązań architektonicznych, zapewnia rodzinną i przytulną atmosferęprzekonuje Magdalena Tomaszewska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Villi Parkowych.


Osiedle domów Ville Parkowe powstaje w Wilanowie

 

Czytaj również: Inwestycja Dom Mehoffera - inspirowana twórczością młodopolskiego artysty

 

Przestrzeń 2,3 ha, na której rozpościera się nowo wznoszone osiedle, została podzielona w taki sposób, by zapewnić komfortowy dojazd do każdej posesji, jednocześnie „wtapiając” jej zabudowę otaczającą osiedle zieleń i przyrodę. Osiedle idealnie wkomponuje się w willową cześć Wilanowa. Inwestycja jest realizowana w sąsiedztwie osiedla Villa Natura, stanowiąc tym samym spójne pod względem architektonicznym i urbanistycznym dopełnienie willowego charakteru tej części Zawad. 

 

– Osiedle domów Ville Parkowe idealnie wpisuje się w oczekiwania, jakim musi sprostać współczesny rynek pierwotny. Doskonała lokalizacja, bardzo wysoki standard przestronnego budownictwa oraz spójność urbanistyczna z istniejącą tkanką miejską i przyrodniczą tworzą razem unikatową na warszawskim rynku nieruchomości ofertę dla rodzin. Cechy te idą w parze z ogromnym doświadczeniem dewelopera i zaufaniem, jakim cieszy się wśród inwestorów. Mimo wyzwań, przed jakimi stoi dziś polski rynek obligacji korporacyjnych, sukces Villi Parkowych pokazuje, że dobrze przygotowane projekty mieszkaniowe mogą liczyć na przychylność inwestorów i finansowanie na dogodnych warunkach – uważa Iwona Załuska z Grupy Upper Finance.


Osiedle domów Ville Parkowe powstaje w Wilanowie

 

Czytaj również: Warszawki rynek biurowców na rekordowo wysokim poziomie

 

Osiedle Ville Parkowe jest doskonale skomunikowane z centrum miasta i najważniejszymi ośrodkami biznesowymi. W najbliższej okolicy znajdują się cenione szkoły i przedszkola, a także sklepy, restauracje, siłownia, pole golfowe. Zawady to jednak przede wszystkim spokój i miejsce na codzienny odpoczynek od zgiełku. Osiedle usytuowane jest tuz nad rzeczką Wilanówką, co pozwala na pełne wykorzystanie jej walorów i przeznaczenie wspólnego terenu na rekreację w otoczeniu naturalnej zieleni.


Źródło: MC / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15818 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >