Otwarto nowe Centrum Szkoleniowe dla branży dekarskiej w Ponicach

Otwarto nowe Centrum Szkoleniowe dla branży dekarskiej w Ponicach

Blachotrapez stawia na szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, partnerów i dekarzy. W 2017 roku firma przeszkoliła ok. 5 tys. fachowców w całej Polsce. Na początku 2018 roku, w trosce o jeszcze większy komfort uczestników szkoleń, Blachotrapez otworzył zmodernizowane Centrum Szkoleniowe w Ponicach. Czytaj dalej

 

W ostatnich czterech miesiącach w Centrum zostały przeprowadzone prace remontowo-aranżacyjne. Nowe pomieszczenia zostały funkcjonalnie zaaranżowane, a do dyspozycji uczestników oddano nowe stanowiska montażowe do ćwiczeń praktycznych i bogaty park narzędziowy. Po remoncie Centrum Szkoleniowe rozszerzyło swoją działalność i będzie służyć już nie tylko szkoleniom dla działów: Hurt, Detal, czy Eksport, ale stanie się przestrzenią realizacji wielu innych działań, jak: spotkania wewnętrzne i z klientami, prezentacje czy szkolenia z zakresu kompetencji miękkich.


Otwarto nowe centrum szkoleniowe dla branży dekarskiej w Ponicach

 

Jednak głównym celem Centrum w Ponicach nadal pozostanie doskonalenie sztuki dekarskiej i dążenie do perfekcji w dekarskim fachu. – Nowy cykl zajęć będzie odbywać się pod hasłem „Akademia Dekarska BLACHOTRAPEZ”. Program szkoleniowy Akademii zostanie wzbogacony o nowe szkolenia praktyczne (pokazy sztuki blacharskiej), certyfikowane przez Mistrza Blacharstwa, w tym także szkolenia dla patronackich klas dekarskich. Tematyka kursów obejmie ćwiczenia z zakresu praktycznego montażu produktów z naszej oferty, jak: Tysenia, Germania Simetric, gont blaszany Janosik i panel Retro. Fachowcy będą mogli przećwiczyć też obróbkę komina, ogniomurka lub okna dachowego pod okiem instruktora, a także wymienić się wiedzą i doświadczeniami zawodowymi. Szkolenia będą się odbywały w formie jedno- i dwudniowej mówił Marcin Dyda, Kierownik Działu Szkoleń w firmie Blachotrapez.


Otwarto nowe centrum szkoleniowe dla branży dekarskiej w Ponicach

 

Czytaj również: Jak uzyskać certyfikat w branży budowlanej?


- Szkolenia dla dekarzy i partnerów handlowych pozwalają na budowanie z nimi relacji oraz przekładają się na  jakość wykonywanych przez nich usług. Pozwalają nabyć lub usystematyzować wiedzę dotyczącą funkcjonowania nowych rozwiązań i zapoznać się z ofertą firmy. Podczas szkoleń sprzedażowych uczestnicy uczą się umiejętności rozumienia potrzeb klienta i sztuki argumentacji sprzedażowej. Szkolenia praktyczne dla wykonawców przygotowujemy pod kątem zwiększenia wyników sprzedaży, poprawy jakości obsługi klienta oraz zwiększenia portfela zamówień. Prowadzimy również szkolenia dekarzy za granicą – mówi Krzysztof Maraszek, Dyrektor Działu Marketingu w firmie Blachotrapez.


Otwarto nowe centrum szkoleniowe dla branży dekarskiej w Ponicach

 

 

Czytaj również: Szkolenia dla dekarzy w nowo powstałej Akademii Dekarskiej w Poznaniu

 

Cykl kursów pomaga fachowcom podnieść praktyczne umiejętności z zakresu prawidłowego montażu produktów, poszerzyć wiedzą oraz zapoznać się z nowymi trendami i technologiami w budownictwie.


2018-01-29
Źródło: Sfera Group / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17778 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 392

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >