Panele i płytki ścienne – lista artykułów

Czy płytki utrzymają się na farbie olejnej?

Czy można kłaść płytki na farbie olejnej bez jej zrywania? Na ścianie pomalowanej farbą typu olejnego (dobrze przylega - trudno ją usunąć) chcę ułożyć płytki ceramiczne.

Nowe cienkie płytki Miss Fap w Max-Fliz

W salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz Max-Fliz trafiły do sprzedaży kolejne innowacyjne, cienkie płytki. Chodzi o kolekcję Miss Fap włoskiego producenta Fap Ceramiche.

Panele dekoracyjne: Firma Plastivan wprowadziła właśnie na rynek panele dekoracyjne o nazwie Interio.

Panele dekoracyjne dedykowane są nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzom, w którym ściana jest elementem dekoracyjnym i barwnym tłem dla wyrazistych dodatków i mebli.

Czy warto wybrać panele PCV elewacyjne? Wygoda i łatwość w użytkowaniu?

Ceramika, która nie potrzebuje kleju i fug. Wytrzymała i łatwa w użytkowaniu.

Płytki ścienne, kolekcja VELVET od Ceramiki Polcolorit

Kolekcja VELVET marki Ceramika Polcolorit to unikatowe połączenie elegancji zawartej w stonowanych kolorach, z kroplą ekstrawagancji przejawiającej się w odważnym wykorzystaniu motywów pop - artowych.

Odklejające się płytki ceramiczne

Odpadająca płytka koło zlewozmywaka, zaciekająca woda za odstającą płytkę koło baterii prysznicowej lub odpryśnięta płytka w brodziku. Zdarza się to często i zazwyczaj spędza nam sen z powiek, denerwuje... Mamy świadomość, że proces będzie postępował i lada dzień pojawi się więcej „ruszających się”, „skrzypiących” płytek. Czeka nas remont? Znów wydatki? Gdzie znaleźć wykonawcę na tak drobną pracę?


Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  22 23 24

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19244 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >