Panoramę Warszawy z 41. piętra Warsaw Spire będzie można podziwiać w Noc Muzeów

Panoramę Warszawy z 41. piętra Warsaw Spire będzie można podziwiać w Noc Muzeów

W Noc Muzeów Ghelamco Poland zaprasza do odkrywania tajemnic Warsaw Spire oraz jednego z ulubionych przez warszawiaków miejsc spędzania wolnego czasu – placu Europejskiego. To wyjątkowa okazja, aby bliżej poznać niecodzienne oblicze nowego biznesowego centrum stolicy i podziwiać wieczorną panoramę miasta z 41. piętra najwyższego biurowca w Polsce. Czytaj dalejW Noc Muzeów 18 maja w gwarnych okolicach placu Europejskiego prawdziwe nasilenie ruchu zacznie się dopiero pod wieczór. Od godziny 20.00 do 23.00 warszawiacy i goście będą mieli możliwość przespacerować się po placu Europejskim w towarzystwie przewodników oraz odwiedzić jeden z najbardziej charakterystycznych wieżowców stolicy – Warsaw Spire. Ghelamco Poland już po raz czwarty zaprasza wszystkich miłośników Warszawy, pięknej architektury i nowoczesnych technologii do swojej flagowej inwestycji w ten niezwykły majowy wieczór.  


Panoramę Warszawy z 41. piętra Warsaw Spire będzie można podziwiać w Noc Muzeów

 

Czytaj również: Odbędzie się pierwsza w Polsce prezentacja elektrycznego samochodu autonomicznego

 

Uczestników wycieczek po placu Europejskim i Warsaw Spire oprowadzą doświadczeni przewodnicy miejscy. Na 41. piętrze opowiedzą m.in. o tym, co widać zza szklanej elewacji, który słynny architekt zaprojektował wnętrza budynku, ile ton stali zużyto do budowy wieżowca czy jak wyglądał montaż potężnych iglic na szczycie. Kolejny punkt spaceru to plac Europejski, dobrze znany wszystkim mieszkańcom stolicy z licznych wydarzeń sportowych, kulturalnych i artystycznych organizowanych tu przez Ghelamco Poland przez cały rok. Uczestnicy dowiedzą się m.in., co ma on wspólnego z Ogrodami Tuileries w Paryżu, czym był inspirowany futurystyczny pawilon Genesis, co znajdowało się wcześniej w tej części miasta oraz jak narodziła się idea instalacji „Kocham Warszawę”.


Widok Warszawy z 41. piętra Warsaw Spire będzie można podziwiać w Noc Muzeów

 

Czytaj również: Warszawski Hotel Arche Geologiczna miał swoje uroczyste otwarcie

 

Wjazdy na 41. piętro Warsaw Spire będą się odbywać co około 15 minut począwszy od godziny 20.00. Dla chętnych istnieje możliwość kontynuowania wycieczki z przewodnikiem po placu Europejskim. Zamknięcie kolejki oczekujących nastąpi o 23.00.

 

Na wieczór 18 maja przewidziano też finisaż wystawy „Sport w wielkim mieście”, którą od kilku tygodni można oglądać w plenerowej galerii sztuki Art Walk. O godzinie 19.00 i 20.30 autor ekspozycji Rafał Wilk oraz historyk sportu Rafał Gawkowski opowiedzą o prezentowanych pracach oraz przybliżą historie miejsc i ludzi związanych z wybranymi dyscyplinami uprawianymi w Warszawie. Organizatorzy ekspozycji z Fundacji Sztuka w Mieście przybliżą zainteresowanym zasady gry w ringo, a wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w tym nietypowym sporcie.


Widok Warszawy z 41. piętra Warsaw Spire będzie można podziwiać w Noc Muzeów


Niepowtarzalną scenerię zapewnią nie tylko pięknie zazielenione drzewa, lecz także fontanny rozświetlone kolorowymi światłami. Goście Warsaw Spire i placu Europejskiego otrzymają na pamiątkę wypełnione helem baloniki z napisem „Kocham Warszawę”.

 

Czytaj również: Branża budowlana spotyka się na kolejnej edycji Śniadań Czwartkowych

 

Noc Muzeów na placu Europejskim

Sobota 18 maja, w godz. 19.00-23.00


Panoramę Warszawy z 41. piętra Warsaw Spire będzie można podziwiać w Noc Muzeów

 

Aktualne informacje dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/NocMuzeów_na_placu_Europejskim
2019-05-14
Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak dbać o samochód? Liczba postów: 243 Grupa: Trudne tema... A przegląd klimy robicie w ASO? Też mają za niecałą stówkę: https://m.exactag.com/cl.aspx?tc=f19fc69 97213cbf97fcb9effac26d63f&url=https://ak cjaserwisowa.pl/klim...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 228 Grupa: Trudne tema... Cukier wcale nie jest szkodliwy spożywany w normalnych ilościach. Nie wiem skąd wzięło się powiedzenie, że cukier to biała śmierć. Spożywamy go na co dzień i ch...
  • basen Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Wiecie że firma http://aqua-korekt.pl/oferta/klub-plywaj acego-bobasa/ , organizuję dla najmłodszych bardzo fajne zajęcia. Byłam kilka razy ze swoim dzieckiem i...
  • Szukam kompresorów Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Jeśli będziesz również chciał wynająć tego typu sprzęt to koniecznie sprawdź ofertę firmy Drial - https://www.drial.pl/uslugi/wynajem-komp resorow-i-sprezarek/[u...
  • Raid w firmie Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Dzięki takiej macierzy Raid kilka dysków współpracuje ze sobą, czyli jest to szybsza bardziej wydajna praca. :)

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17667 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >