Platforma Inteligentny Dach - rozwiązanie odpowiadające na potrzeby nieruchomości magazynowych

Platforma Inteligentny Dach - rozwiązanie odpowiadające na potrzeby nieruchomości magazynowych

Polski deweloper powierzchni magazynowych, wdraża nową technologię do zarządzania ryzykami dachów płaskich. Platforma „Inteligentny Dach”, opracowana przez firmę Sense Monitoring, pomaga zapobiegać przeciążeniom dachu alarmując z wyprzedzeniem zarządcę budynku o potencjalnym niebezpieczeństwie.

 

Dachy płaskie nieruchomości przemysłowych i magazynowych narażone są na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak ulewny deszcz czy grad. Aby móc w pełni wyeliminować zagrożenia wynikające z potencjalnych przeciążeń, firma Sense Monitoring opracowała narzędzie webowe, które łączy w sobie kluczowe funkcjonalności do zarządzania wielkopowierzchniowymi dachami.

 

Platforma Inteligentny Dach - rozwiązanie odpowiadające na potrzeby nieruchomości magazynowych

7R zastosuje system w kompleksie logistycznym 7R Park Gdańsk II w Kowalach, gdzie docelowo monitorowany dach przykryje ponad 60 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Czytaj również: Działa już aplikacja do wyszukiwania lokali biurowych i magazynów na wynajem

 

„Chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze na rynku rozwiązania w zakresie utrzymania budynków wielkopowierzchniowych. W obecnych czasach, kiedy zmiany klimatyczne często wywołują gwałtowne zjawiska pogodowe, na znaczeniu przybiera możliwość zwinnego i zdalnego zarządzania nieruchomościami. Jesteśmy przekonani, że technologia firmy Sense Monitoring doskonale się sprawdzi. Dostęp do danych kluczowych dla bezpieczeństwa pracowników oraz zasobów materialnych składowanych w budynku zapewni naszym najemcom komfort w prowadzeniu codziennej działalności. My z kolei będziemy mogli zdalnie monitorować sytuację, aby reagować z wyprzedzeniem i efektywnie zarządzać całą siecią naszych budynków”, mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

 

Platforma Inteligentny Dach to rozwiązanie PropTech odpowiadające na potrzeby nieruchomości magazynowych. Zbiera, analizuje i archiwizuje dane przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. W razie zagrożenia powiadamia użytkownika o konieczności podjęcia środków bezpieczeństwa w danym budynku.

 

Czytaj również: Ruszyła nowoczesna platforma internetowa do zarządzania wierzytelnościami

 

„Współpraca z 7R to kolejny krok w naszej strategii rozwoju upowszechnienia monitoringu konstrukcji dachu wśród największych deweloperów. Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie, które tworzymy, staje się nowym standardem dla budynków wielkopowierzchniowych”, dodaje Tomasz Dudek, wiceprezes Sense Monitoring.

2020-04-29
Źródło: linkleaders / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak dbać o samochód? Liczba postów: 366 Grupa: Trudne tema... W mojej opinii jeżeli chodzi natomiast o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie wycieraczek samochodowych to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę producen...
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 433 Grupa: Trudne tema... Tak naprawdę nie ma znaczenia na jaki samochód się zdecydujesz. O każdy warto dbać. Trzeba pielęgnować go zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Teraz na rynku są...
  • Czy korepetycje są skuteczne? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Mój syn uczy się z korepetytorem języka angielskiego. Znalazłem korepetycje angielski na stronie buki. Podobało mi się, że strona ma ocenę nauczycieli. Jest to....
  • wycena nieruchomości Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... wycena nieruchomości Katowice - muszę wykonać operat szacunkowy, znacie jakąś rzetelną firmę?
  • Apteka z produktami z konopi Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Ja ostatnio kupiłem sobie parę kosmetyków konopnych w sklepie https://www.cannabis.sklep.pl bo trochę się naczytałem o nich i podobno są świetne. Dopiero będę p...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16284 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >