Platynowe Rabaty w sieci sklepów Biedronka dla seniorów

Platynowe Rabaty w sieci sklepów Biedronka dla seniorów

Biedronka w trosce o bezpieczeństwo seniorów zachęca ich do dokonywania zakupów w godzinach im dedykowanych specjalną ofertą Platynowe Rabaty. Od czwartku 15.10. w ramach tej oferty sieć oferuje dodatkowe zniżki na produkty popularne wśród tej grupy klientów.

 

Jednocześnie aż 2650 sklepów sieci Biedronka w całym kraju jest już czynnych co najmniej do godz. 23:00, w tym niemal 50 całodobowo – w ramach Akcji 24.

 

Dzięki Platynowym Rabatom seniorzy mogą liczyć nie tylko na bezpieczniejsze i bardziej komfortowe zakupy w czasie przeznaczonym tylko dla nich, ale również na to, że każdego dnia zapłacą mniej za inny, często wybierany przez nich produkt. 

 

Godziny dla seniorów z Platynowymi Rabatami tylko w Biedronce

 

Czytaj również: Wizualizacja kolorów 3D - wielkie ułatwienie dla klientów z branży farb proszkowych

 

W czwartek, 15.10., osoby powyżej 60. roku życia kupujące w godz. 10-12 z kartą Moja Biedronka płaciły o 30 proc. mniej za chleb krojony 550 g oraz 1 kg cukru (przy zakupie 3 kg), zaś kolejnego dnia w tych samych godzinach zapłacą o 40 proc. mniej za parówki z Szynki Kraina Wędlin oraz za banany.

 

„Podobnie jak wiosną tego roku, tak i teraz ograniczamy ryzyko dla najbardziej narażonych grup wiekowych, pozwalając im również realnie oszczędzać. Dlatego uruchomiliśmy Platynowe Rabaty dla seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, kiedy nasze sklepy są tylko do dyspozycji tych klientów” – mówi Maciej Łukowski, dyrektor handlowy i członek zarządu sieci Biedronka.

 

Jednocześnie, aby wszyscy klienci Biedronki mieli możliwość dokonywania bezpiecznych i komfortowych zakupów, sieć wydłużyła godziny pracy aż 2650 sklepów w całym kraju co najmniej do godz. 23:00. Niemal 50 z nich pracuje całodobowo.

 

Czytaj również: Jak przepisać licznik energii elektrycznej na nowego właściciela bez wychodzenia z domu - teraz zrobisz to online

 

Seniorzy są dla nas szczególnie istotną grupą klientów, dlatego sieć Biedronka już w marcu zainicjowała akcję „Czas na pomaganie seniorom”, czyli program łączący osoby starsze z wolontariuszami gotowymi dostarczać zakupy do ich domów. Do tej pory do akcji zgłosiło się prawie 20 tys. osób.

2020-10-15
Źródło: Centrum Prasowe PAP / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16180 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >