Płyta indukcyjna i piekarnik

Płyta indukcyjna i piekarnik

Whirlpool ma dla swoich konsumentów wyjątkową promocję. Tylko teraz przy zakupie zestawu dowolnego modelu płyty indukcyjnej i dowolnego piekarnika marki Whirlpool klient otrzymuje w prezencie profesjonalną patelnię Tupperware Mirage. Czytaj dalej

 

Promocja trwa od 09.07 do 09.10.2012 r. i dostępna jest w sklepach AGD oraz studiach kuchennych na terenie całej Polski. Szczegóły na stronie: www.whirlpool-promocja.pl. Promocją objęte są wszystkie modele płyt indukcyjnych oraz piekarników Whirlpool. Klienci mają do wyboru produkty, charakteryzujące się szeregiem nowoczesnych  funkcji.

 

Czytaj również: Pokaz sprzętu AGD w showroomie

 

Płyty indukcyjne:

Płyta indukcyjna z technologią 6-ty Zmysł automatycznie dostosowuje poziom mocy, aby jak najszybciej doprowadzić wodę do wrzenia, a gdy stan ten zostanie osiągnięty – utrzymuje go, bez dostarczania nadmiaru energii. Funkcja Flexi Cook to strefa, która pozwala połączyć dwa pola indukcyjne, aby stworzyć powierzchnię grzewczą o przekątnej 38 cm, na której zmieści się nawet bardzo duże naczynie. Ponadto, jeśli chce się gotować tylko na jednej części płyty, system automatycznie ją rozpozna.

 

Czytaj również: Pralka z szerokim systemem sterowania


Specjalny dotykowy suwak pozwala na dokładną regulację mocy i gwarantuje całkowitą kontrolę na działaniem urządzenia. Dodatkowo, dzięki podświetleniom zawsze się wie, które strefy indukcyjne są w danej chwili aktywne. Można też ustawić czas gotowania oddzielnie dla każdej ze stref. Płyty marki Whirlpool to pierwsze na rynku modele z ceramicznego szkła wytwarzane bez jakiejkolwiek domieszki metali ciężkich.

 

 

Piekarniki:

Piekarnik z technologią 6-ty Zmysł to prawdziwa rewolucja. Dzięki zastosowaniu zestawu czujników temperatury i wilgotności oraz oszacowania wagi przygotowywanej potrawy na podstawie strat dostarczanej energii, piekarnik dopasowuje czas gotowania i kontroluje cały cykl pieczenia. Innowacyjny, łatwy w obsłudze wyświetlacz zapewnia na każdym etapie informacje o czasie pozostałym do zakończenia procesu – jest on na bieżąco modyfikowany ze względu na wielkość potrawy, jej wilgotność oraz możliwe otwieranie drzwi.

 


Uzupełnieniem funkcji jest menu z 25 przepisami opracowanymi pod kątem zastosowania 6-tego Zmysłu, aby zapewnić jeszcze lepsze, powtarzalne rezultaty pieczenia potraw! Technologia analizuje rodzaj i częstotliwość uruchamiania poszczególnych programów, sugerując użytkownikowi potrzebę wyczyszczenia komory piekarnika. 6-ty Zmysł pozwala również serwisowi wykonać diagnostykę pojedynczych podzespołów piekarnika bez wymontowywania go z zabudowy.

 

 

Technologia StarcleanTM dostępna w wybranych modelach piekarników to ekologiczne rozwiązanie, które nie tylko zużywa bardzo mało energii, ale także całkowicie eliminuje potrzebę używania detergentów. Łatwa w czyszczeniu powłoka pomaga w utrzymaniu nieskazitelnie czystej komory, podczas gdy zastosowanie nanotechnologii wewnątrz piekarnika pozwala na zachowanie krystalicznie czystej szyby. Po użyciu niskotemperaturowego cyklu czyszczenia, możesz łatwo wyczyścić wnętrze, wycierając je przy użyciu zwykłej wilgotnej ściereczki.

 

 

Badania laboratoryjne potwierdziły, że dzięki technologii StarcleanTM można 10 razy łatwiej usunąć zabrudzenia z oleju, masła czy pomidorów z powierzchni piekarnika. Ready2Cook dzięki technologii 6-ty Zmysł oraz systemowi konwekcji, całkowicie eliminuje potrzebę wstępnego rozgrzewania piekarnika, oszczędzając w ten sposób aż 20% energii oraz czasu. Cook3 umożliwia Ci osiągnięcie jeszcze większej oszczędności, dzięki możliwości przygotowywania nawet do trzech różnych potraw w tym samym czasie. Zaawansowany system konwekcji zapobiega mieszaniu się smaków i aromatów, co sprawia, że smak każdego z dań pozostaje niezmieniony.

Źródło: Point of View / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Co na ściany w kuchni? Liczba postów: 46 Grupa: Porady i op... Jeśli na ścianie wiszą meble i między meblami jest goła ściana to najlepiej niech tam będą kafelki. Jak się pobrudzą to szybko można zmyć.
  • co na ściany zamiast obrazów Liczba postów: 57 Grupa: Porady i op... Zamiast obrazów możesz fototapetę nakleić albo jakieś zegary powiesić.
  • Szafa wnękowa a garderoba Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Moim zdaniem garderoba powinna być większa by kobieta tam sobie posiedziała. Ja mam taką wnękę w ścianie i od razu bez zastanowienia zrobiłam szafę na całą ścia...
  • Kolorowa kuchnnia Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza całkowicie popieram, świetna aranżacja, co do starej cegły to ja bym konkretnie radziła Klinkieryt, świetnie się sprawdza w kuchni, wiem z doświadczenia
  • Fototapety z motywami sakralnymi Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Ja dostojny nastrój zupełnie inaczej bym budował prawdę mówiąc, zaczynając od odpowiedniego doboru mebli, a na ściany zamiast naklejki dać porządny kamień ście...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18975 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 296

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >