Podłoga do salonu! Wybieramy najlepszą

Podłoga do salonu! Wybieramy najlepszą

Każdy remont , jaki planujemy przeprowadzić w naszych czterech kątach, wiąże się z podjęciem ważnych decyzji. Jaki materiał wybrać? Tańszy, a może droższy! Tak będzie również w przypadku podłogi, jeśli decydujemy się ją zmienić lub dopiero jesteśmy na etapie jej montażu. No właśnie! Na jaką najlepiej postawić? Panele, drewno, a może płytki? O tym kilka słów poniżej! Czytaj dalej

Panele podłogowe. Opcja dla ekonomicznych

Jednym z najczęstszych rozwiązań, cieszących się nieprzerwanie ogromną popularnością są panele podłogowe. Klienci sięgają po nie z ogromną chęcią z racji tego, że nie odstraszają wysoką ceną ( metr kwadratowy paneli można nabyć już od 18 zł) i są łatwe w montażu. Można je położyć samemu, bez potrzeby zatrudniania fachowców.  Poza tym podłoga z paneli, pomimo tego, że nie dorównuje drewnianej, nadal wygląda estetycznie i nie potrzebuje zbyt wiele czasu, aby o nią zadbać, wystarczą jedynie odpowiednie środki czystości, do tego przeznaczone. I jeszcze jedno! Na rynku istnieje tyle różnych odcieni i wzorów paneli, iż z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie produkt dla siebie.

 

Drewno! Warte inwestycji

Podłoga wykonana z drewna to nie lada wydatek, ale jeśli możemy sobie na niego pozwolić, to wart swojej ceny. Za co płacimy? Oczywiście chodzi tu o jakość drewna i pracę ludzi. Podłoga drewniana doskonale wpasuje się do każdego salonu i nada mu wyjątkowego charakteru. Warto jeszcze wspomnieć, że jest to inwestycja na dziesiątki lat. Wystarczy tylko, że drewno będzie odpowiednio zakonserwowane i od czasu do czasu poddawane cyklinowaniu. Więcej o tego typu podłogach, można przeczytać na stronie tej firmy drexpol.com.pl.

 

Czytaj również: Tradycyjny parkiet z klepek znowu jest na topie


Podłoga do salonu! Wybieramy najlepszą

 

A może podłoga z płytek?

Podłoga wykonana z płytek to idealne rozwiązanie do salonu połączonego z kuchnią otwartą. Płytki są przede wszystkim niezwykle praktyczne, bo łatwe w pielęgnacji, poza tym świetnie komponują się z nowoczesnym designem. Sięgając po ten rodzaj materiału, najlepiej postawić na jasne i ciepłe kolory, przypominające drewno.

 

Czytaj również: Dębowe, postarzane podłogi we współczesnych aranżacjach wnętrz

Źródło: artykuł partnerski / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 18906 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >