Podłogi krzywoliniowe

Podłogi krzywoliniowe

Ever Home, firma podłogowa należąca do spółki POZBUD, zaprezentowała na tegorocznych targach DOMOTEX oraz BUDMA absolutny hit na polskim rynku - deski lite o niezwykłym, nieregularnym kształcie.

 

Tak zwane podłogi krzywoliniowe to produkt szczególnie zindywidualizowany, projektowany zgodnie z wizją i preferencjami klienta, który decyduje zarówno o kształcie podłogi, jak i sposobie jej wykończenia.  Targi branżowe stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania szerszej publiczności nowości produktowych. Niewątpliwie wie o tym Ever Home, firma należąca do spółki POZBUD, która podczas niemieckiego DOMOTEKSU, a później również na poznańskiej BUDMIE, przedstawiła linię podłóg krzywoliniowych o nazwie Individual.  

 

 

Podłogi krzywoliniowe marki Ever Home to pierwszy tego typu polski produkt na naszym rynku. Swoją nazwę zawdzięczają nieregularnym kształtom desek, tzw. krzywym brzegom. Proces powstawania podłogi krzywoliniowej zaczyna się od omówienia preferencji inwestora i dokładnego zwymiarowania pomieszczenia, w którym ma być ułożona. Dane te później nanoszone są do specjalnego programu komputerowego, przy pomocy którego tworzony jest wstępny projekt z określonym standardem krzywoliniowości. Po uzyskaniu akceptacji klienta, podłogę wycina się na specjalnych urządzeniach obróbczych umożliwiających perfekcyjne dopasowanie każdego elementu.

 

 

Kolejnym etapem jest dobarwianie, szczotkowanie, lakierowanie lub olejowanie – zgodnie z zamówieniem. Inwestor otrzymuje podłogę w tzw. pakiecie obsługowym, co oznacza, że Ever Home dostarcza plan pomieszczenia z wyrysowanym każdym elementem, deski są natomiast ponumerowane oraz posiadają dokładnie wyznaczoną lokalizację. Dzięki temu ułożenie podłogi staje się bardzo proste, deski dopasowuje się niemal jak puzzle.

 

 

- Podłoga krzywoliniowa z serii Individual jest to produkt maksymalnie zindywidualizowany, którego ostateczny wygląd zależy od idei i wymagań klienta – mówi Radosław Rossa, Prezes Zarządu Ever Home S.A. ­-  Decyduje on m.in. o kształcie desek i ich brzegów, szerokości, długości, wybarwieniu, a nawet natężeniu stopnia piaskowania. Każdemu zamówieniu poświęcamy dużo uwagi, finalny produkt ma być odzwierciedleniem zarówno wizji klienta, jak i naszej dbałości o najwyższą jakość podłogi.


 

Podłogi krzywoliniowe linii Individual dostępne są w szerokiej kolorystyce. W zależności od preferencji do wyboru są deski olejowane lub lakierowane w naturalnych wybarwieniach, brązach, bielach, szarościach, a także w kolorze naturalnym, który przypomina deskę surową. Podłogi z tej linii można poddawać renowacji i cyklinowaniu jak każde naturalne drewno. Deski produkowane są ze szlachetnego drewna liściastego - dębu oraz jesionu. Występują tylko w formie litej.

 

Dane techniczne:

- Szerokość jest kształtowana i zależy od głębokości wycięcia, minimalna wynosi 120-130 mm, maksymalna – od 200 mm

 

- Długość: minimalna – 1600mm, maksymalna –  2200mm

 

- Cena: od 85 Euro/ m2 za deskę surową

 

Źródło: Blue Ocean / budnet.pl

Tagi

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Wykonaj samemu dekoracje ścian Liczba postów: 61 Grupa: Ciekawe pom... Nie mam takich zdolności, wolę kupić np tutaj https://ajzo.pl/ obraz czy plakat. Kiedyś nie ukrywam próbowałem ale rodzina oceniła negatywnie moje twórczości :...
  • aranżacja sypialni Liczba postów: 129 Grupa: Najnowsze t... Ech, coś zepsułem. Sypialnie widoczne są w naszej galerii ;)
  • Lepszy wieszak czy stojak na rower? Liczba postów: 2 Grupa: Ciekawe pom... Moim zdaniem obie opcje są dobre, aczkolwiek wieszak na rower zajmie trochę mniej miejsca. Bo możesz go wtedy przechowywać w pionie. Calus-P ma u siebie takie....
  • Drewniana podłoga w sypialni Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza My już mamy podłogi skończone teraz pozostało jakoś ściany ozdobić, przeglądam tutaj https://ajzo.pl obrazy drukowane, w ramach mam kilka swoich typów, co pasuj...
  • Jakie akcesoria sanitarne? Liczba postów: 3 Grupa: Najnowsze t... Dokładnie, nie ma sensu tak teraz mazać palcem po wodzie. Najlepiej zastanowić się nad tym jaki styl nam się podoba. Tutaj http://www.budujesz.pl/wiadomosc/de...

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 21477 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >