Podłogi niemalże idealne

Podłogi niemalże idealne

Czołowy producent paneli podłogowych, wprowadził na rynek innowacyjną linię podłóg. Dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii wykonania, najnowsza linia paneli odzwierciedla ideał drewna.

 

Stworzona dla ludzi, którzy cenią unikalność, wyjątkowość i najwyższą jakość. Nowy produkt Kronopolu jest dostępny w 5 kolekcjach – Sound, Aroma, Vision, Sensual i Taste.

 

 

Linię Aurum wyróżnia wśród wielu zalet przede wszystkim synchroniczna struktura 3D, która sprawia, że panele – zarówno pod względem struktury powierzchni, jak również dotyku – idealnie oddają charakter drewna. 

 

Czytaj również: Drewniana podłoga o ciekawej fakturze 

 

Dom dla każdego to coś więcej niż cztery ściany, dlatego nasz nowy produkt kierowany jest do klientów, którzy chcieliby postawić na szlachetne i wyjątkowe wykończenie wnętrz. W ramach linii Aurum przygotowaliśmy pięć nowych kolekcji nawiązujących do pięciu zmysłów w 30 różnych wzorach i kolorach podłóg . Oferta obejmuje również cokół przypodłogowy odzwierciedlający każdy dekor paneli Aurum – mówi Aleksander Czaplicki, Menedżer Produktu z firmy Kronopol.

 

Czytaj również: Podłoga wykończona wysoką listwą

 

Kolekcje Taste oraz Sensual posiadają strukturę synchroniczną z heliochromem. Struktura ta idealnie odwzorowuje rysunek drewna dodając mu głębi i wyrazistości. Pozostałe kolekcje (Vision, Aroma, Sound) posiadają tzw. strukturę synchroniczną 3D łączącą tradycyjny panel z elegancją i stylem naturalnego drewna.

 

 

Należy podkreślić, że ta struktura jest całkowitą nowością na rynku. Efekt to piękna podłoga, na której za pomocą gry: połysku, matu i półmatu uzyskujemy podłogę inną niż dotychczas, odzwierciedlającą swój charakter i piękno, obrazem i dotykiem.

 

Czytaj również: Samodzielny montaż paneli podłogowych

 

Grubość paneli w linii Aurum wynosi od 8 do 12 mm, a klasa ścieralności to odpowiednio AC4 i AC5 w zależności od modelu. Co więcej, marka Aurum posiada najnowszy system „ekspress clic” opracowany specjalnie z myślą o użytkownikach indywidualnych. Pozwala on, na szybki i łatwy montaż. Takie rozwiązanie, w stosunku do tradycyjnych sposobów łączenia paneli skraca czas układania podłogi nawet o połowę.

 

Czytaj również: Podłogi korkowe z cyfrowym nadrukiem

 

Zastosowane rozwiązania pozwalają udzielać gwarancji, na wybrane modele nawet na 30 lat – dodaje Adam Stachów, Trener układania podłogi z firmy Kronopol. 

 

 

Linia Aurum to wynik inspiracji drewnem i jego ideałem, gdzie każda kolekcja odnosząca się do innego zmysłu pozwala na odwołanie się do indywidualnych wspomnień i preferencji. Aurum to emocje, które tworzą każdy dom i mieszkanie. To kolekcja dla najbardziej wymagających użytkowników.

Źródło: DotPr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >