Poznajmy laureatki jesiennej edycji kursu CREATOR dla przyszłych designerek

Poznajmy laureatki jesiennej edycji kursu CREATOR dla przyszłych designerek

Inspirujące wnętrza powstałe z pasji do wzornictwa – prezentujemy trzy aranżacje wnętrz mieszkalnych, które zdobyły tytuł najlepszej pracy w konkursie organizowanym przez firmę CREATOR. Laureatkami zostały: Natalia Dymkowska z Wrocławia, Anna Kunicka z Krakowa i Liliana Rutka z Warszawy. Czytaj dalej

 

Firma CREATOR jako jedyna w branży opracowała autorską metodę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy objęty patronatem medialnym. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem, jak i do profesjonalistów zamierzających doskonalić swoje umiejętności. Spotkania odbywają się w Gdyni, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.

 

projekt Anna Kunicka

 

Ucz się od najlepszych!

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą przedstawiciele środowiska akademickiego, a także wybitni architekci, projektanci wnętrz i designerzy. Zajęcia przybierają formę wykładów, prezentacji oraz interaktywnych zajęć warsztatowych. Taka forma kursu umożliwia zdobycie szczególnie pożądanych umiejętności.


projekt Liliana Rutka

 

Czytaj również: Masz piękny ogród? ...zgłoś go do konkursu - Busem przez polskie ogrody

 

-Edukujemy i szkolimy przyszłych designerów od ponad 10 lat. Dokładnie znamy rynek i dążymy do tego, by nasi absolwenci odpowiadali na jego potrzeby.  Uczestnicy realizują własne etiudy projektowe, a także ćwiczą komponowanie przestrzeni. Poznają wiedzę z zakresu historii sztuki, rysunku technicznego i odręcznego, wizualizacji, wykorzystania barw i materiałów. Doskonalą też manualne zdolności z zakresu rysowania i malowania. Podczas zajęć warsztatowych zajmują się aranżacjami przestrzeni o określonych funkcjach. Dzięki temu, po zakończeniu kursu są kompleksowo przygotowani do pracy w zawodach projektanta wnętrz, dekoratora i stylisty. Ofertę wzbogacają szkolenia oraz praktyczne zajęcia fakultatywne organizowane specjalnie w showroomach wnętrzarskich i pracowniach projektowych – wyjaśnia Małgorzata Stawińska, pomysłodawczyni i właścicielka firmy Creator.


projekt Natalia Dymkowska

 

Dobry start

Zajęcia kończą się prezentacją i obroną stworzonych przez uczestników projektów zaliczeniowych. Specjaliści oceniają prace, a następnie wybierają najlepsze z nich. Oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w formie świadectwa MEN, potwierdzający zdobytą wiedzę i kwalifikacje zawodowe.


projekt Magdalena Łabędź

 

Czytaj również: Już niebawem w Warszawie, odbędą się po raz pierwszy Targi Sztuki Dostępnej


Kolejna edycja kursów komputerowych projektowania wnętrz CREATOR odbędzie się na wiosnę w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Więcej informacji znajdą Państwo na www.creator.net.pl


O laureatkach:

Liliana Rutka - Warszawa

Zawodowo związana jest z branżą budowlaną, praca w firmie deweloperskiej umożliwia jej udział w całym procesie inwestycyjnym od etapu projektowania do oddania budynku do użytkowania, a aranżacja wnętrz jest finalnym etapem całego procesu. Interesuje ją nowoczesna architektura, w szczególności ceni sobie projekty hiszpańskiego architekta Santiago Calatrava oraz polskiej pracowni Mobius Architekci. Lubi wnętrza w stylu skandynawskim oraz nowojorskim. Wolny czas spędza poza miastem, najczęściej w górach. Kocha odkrywać nowe miejsca - zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.


 Poznajmy laureatki jesiennej edycji kursu CREATOR dla przyszłych designerek


Natalia Dymkowska - Wrocław

Laureatka jesiennej edycji kursu Creator w 2018 r. we Wrocławiu. Ukończyła studia inżynierskie oraz magisterskie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Od najmłodszych lat wykazuje zamiłowanie do architektury. Jako nastolatka była laureatką wielu lokalnych konkursów plastycznych. Jest   przykładem tego, że umysł ścisły może współgrać z kreatywnością, twórczością i wrażliwością na piękno. W wolnym czasie lubi słuchać dobrej muzyki, a jej sposobem na poznawanie świata są podróże.


Poznajmy laureatki jesiennej edycji kursu CREATOR dla przyszłych designerek


Anna Kunicka - Kraków

Z wykształcenia ekonomista, zawodowo od prawie 15 lat rozwija się w marketingu. Jej pasją jest architektura, projektowanie i aranżacja wnętrz. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na podróże. To one dostarczają jej wielu wrażeń, pobudzają zmysły, inspirują. Kocha aktywny wypoczynek: narty, fitness, rower, a od niedawna również jazdę motocyklem. Prywatnie mama Mai i Filipa.


Poznajmy laureatki jesiennej edycji kursu CREATOR dla przyszłych designerek


Magdalena Łabędź - Kraków

Laureatka wiosennej edycji kursu Creator w 2018 r. w Krakowie. Ukończyła kierunek Animacja Kultury na UJ. Twórczo realizowała się w różnych dziedzinach, ale najdłużej, bo aż 10 lat, tańczyła w teatrze tańca współczesnego. Fascynacja wnętrzami, architekturą, przestrzenią towarzyszy jej od dawna, ale kurs projektowania wnętrz w Creatorze zaostrzył jej apetyt na dalszy rozwój w tym kierunku. Jej najpiękniejsze dzieło powstało we współpracy z ukochanym mężem, skończyło niedawno roczek i ma na imię Helena.

 

Poznajmy laureatki jesiennej edycji kursu CREATOR dla przyszłych designerek


2019-02-11
Źródło: OKK PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17748 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >