Precyzyjne docieranie do klienta dzięki kampanii Google Ads. Zobacz, dlaczego warto

Precyzyjne docieranie do klienta dzięki kampanii Google Ads. Zobacz, dlaczego warto

Google to zdecydowanie najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. Badania przeprowadzane przez licznych marketerów tylko uświadamiają nam, jak ogromna jest przewaga hegemona z USA nad pozostałymi tego typu platformami. W Polsce z usług Google regularnie korzysta ponad 20 milionów internautów. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorcy coraz chętniej promują się właśnie w tym miejscu. Chcesz wykorzystać potencjał wyszukiwarki? Pomogą Ci w tym kampanie Ads. Czytaj dalej

 

Google Ads, czyli sprawdzony sposób na przyciągnięcie klientów bezpośrednio z internetu

Współcześnie można wyróżnić dwie formy reklamowania się w wyszukiwarce Google. I należy przyznać, że obie cieszą się porównywalnym zainteresowaniem wśród rodzimych przedsiębiorców. Zdecydowanie tańszą i nastawioną na długofalowe efekty opcją jest pozycjonowanie. Dla nieco mniej cierpliwych właścicieli firm, amerykanie przygotowali skuteczne kampanie linków płatnych. To właśnie one wyświetlają się na samym szczycie listy SERP i to właśnie w takie pozycje chętnie klikają internauci. Dbając o odpowiednią widoczność w wyszukiwarce otrzymujesz pewność, że ruch na prowadzonej przez Ciebie stronie znacząco się powiększy. Usługa Google Ads, wcześniej znana jako AdWords, to doskonały sposób na stworzenie błyskawicznej i skutecznej reklamy.

 

Precyzyjne docieranie do klienta dzięki kampanii Google Ads. Zobacz, dlaczego warto

Precyzyjne docieranie, natychmiastowy efekt, jasne zasady... Poznaj wszystkie zalety Google Ads


Zastanawiasz się, jakie dokładnie efekty przyniesie kampania reklamowa Google Ads stworzona specjalnie pod Twoje potrzeby? Odpowiedź jest prosta – natychmiastowe! Zaledwie kilka sekund po ustaleniu budżetu odnośnik do prowadzonej przez Ciebie witryny wyląduje w sekcji płatnych wyników wyszukiwań. Taka lokalizacja jest swoistą gwarancją poprawy ruchu na stronie. Jest ona kluczowym czynnikiem, ponieważ wybierając Google Ads płacisz jedynie za realne kliknięcia w reklamę. Co to oznacza w praktyce? W ten sposób maksymalizujesz szansę, że tego typu wizyta zostanie spieniężona przez klienta. Agencje marketingu sieciowego, takie jak chociażby Afterweb, są w stanie precyzyjnie ukierunkować każdą promocję. Chciałbyś dotrzeć do dorosłych osób zainteresowanych jazdą na rowerze? Proszę bardzo. Kampania Google Ads otwiera przed Tobą wrota do ogromnych zasięgów, jakie od lat oferuje najpopularniejsza wyszukiwarka.

 

Czytaj również: Wdrożenie systemu ograniczonego dostępu w firmie podstawą bezpieczeństwa przedsiębiorstwa

 

Precyzyjne docieranie do klienta dzięki kampanii Google Ads. Zobacz, dlaczego warto

2019-12-12
Źródło: Afterweb / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15762 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >