Przedstawiamy nowy odkurzacz bezprzewodowy, który inteligentnie optymizuje moc i czas pracy

Przedstawiamy nowy odkurzacz bezprzewodowy, który inteligentnie optymizuje moc i czas pracy

Trzy wbudowane mikroprocesory w odkurzaczu Dyson V11TM zapewniają zupełnie nowy poziom inteligentnego sprzątania, monitorując wydajność urządzenia do 8.000 razy na sekundę. Mikroprocesory są umieszczone w systemie Dynamic Load Sensor wewnątrz elektroszczotki High Torque, wewnątrz silnika cyfrowego Dyson V11, oraz wewnątrz baterii. Te udoskonalenia pozwalają na automatyczne dostosowanie mocy ssania do rodzaju sprzątanej powierzchni i umożliwiają sprawdzanie pozostałego czasu pracy odkurzacza. Czytaj dalej

 

 • Elektroszczotka High Torque posiada system Dynamic Load Sensor (DLSTM), który inteligentnie dostosowuje moc ssania do rodzaju powierzchni. Dokładnie czyści dywany i wydłuża czas pracy na podłogach twardych.

 • Ekran LCD pokazuje pozostały czas pracy i wybrany tryb mocy w czasie rzeczywistym.

 • Do 60 minut pracy bez utraty mocy, dzięki najsilniejszej baterii Dyson.2

 • 20% większa moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™.3

 • Zaawansowana filtracja wyłapuje 99,97% cząstek o wielkości nawet 0,3 mikrona4, wydmuchując czystsze powietrze.

 • Zasilany najnowszym silnikiem cyfrowym Dyson V11.

 

Przedstawiamy nowy odkurzacz bezprzewodowy, który inteligentnie optymizuje moc i czas pracy

 

Firma Dyson oferuje urządzenia, które łączą inteligentne rozwiązania i nowoczesne oprogramowanie, aby umożliwić klientom kontrolowanie i personalizowanie swojego otoczenia. Wśród tych urządzeń znalazł się bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11TM , który jest wynikiem ponad dekady prac rozwojowych dotyczących odkurzaczy bezprzewodowych i siników cyfrowych Dyson. Przy tym projekcie pracowało 315 inżynierów, opracowując ponad 32.500 prototypów części.

 

Projektujemy odkurzacze od ponad 25 lat i nigdy nie przestajemy się rozwijać. W przypadku bezprzewodowego odkurzacza Dyson V11TM skupiliśmy się nie tylko na poprawie wydajności urządzenia, ale także na opracowaniu bardziej inteligentnych rozwiązań, aby naprawdę pomagać naszym klientom w sprzątaniu.” James Dyson

 

Elektroszczotka High Torque z systemem Dynamic Load Sensor (DLSTM)

Rozpoznaje rodzaj powierzchni, a następnie automatycznie dopasowuje moc ssania. System Dynamic Load Sensor (DLSTM) inteligentnie wykrywa opór przy szczotce monitorując jej pracę 360 razy na sekundę i automatycznie zmienia prędkość silnika dopasowując odpowiednią moc ssania do dywanów i podłóg twardych. W zależności od sprzątanej powierzchni – pomiędzy dywanami i podłogami twardymi. Dokładnie czyści wszystkie rodzaje powierzchni i wydłuża czas pracy na podłogach twardych.


Przedstawiamy nowy odkurzacz bezprzewodowy, który inteligentnie optymizuje moc i czas pracy

 

Czytaj również: Utrzymanie podłóg w czystości - jaki rodzaj mopa wybrać z dostępnych na rynku

 

Jest to najmocniejsza elektroszczotka, którą stworzył Dyson. Sztywne, nylonowe włókna wchodzą głęboko w dywan, aby usunąć brud. Miękkie antystatyczne włókna węglowe wychwytują kurz z twardych podłóg i szczelin. Silnik cyfrowy Dyson obraca się z prędkością 125 000 obr./min; tworząc moc ssania mocniejszą niż większość odkurzaczy bezprzewodowych.

 

Inżynierowie firmy Dyson opracowali również sposób na lepsze przyleganie elektroszczotki High Torque do podłogi za pomocą elementu uszczelniającego wykonanego z elastycznego poliuretanu.

 

Ekran LCD w inteligentny sposób wyświetla powiadomienia w czasie rzeczywistym

Pokazuje aktualną wydajność, w tym wybrany tryb mocy, pozostały czas pracy, zapewniając większą kontrolę sprzątania.

 

Ekran przypomina także o konserwacji filtra, by utrzymać optymalną wydajność urządzenia. Pokazuje również powiadomienia o blokadach i opisuje jak się ich pozbyć. Dzięki magnesowym czujnikom osadzonym w filtrze, ekran wyświetla. informacje o niepoprawnym podłączeniu filtrów.

 

Do 60 minut pracy bez utraty mocy, dzięki najsilniejszej baterii Dyson2

Najmocniejsza bateria Dyson jest wyposażona w 7 większych ogniw niklowo-kobaltowo aluminiowych o dużej pojemności, co zapewnia o 20% większą moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10TM.

 

Przedstawiamy nowy odkurzacz bezprzewodowy, który inteligentnie optymizuje moc i czas pracy

Inteligentne systemy monitorowania i czujniki wysokości mierzą wydajność baterii cztery razy na sekundę, aby zoptymizować moc. System mierzy pojemność baterii i używa algorytmu, który w miarę upływu czasu „uczy się” jak urządzenia danego użytkownika jest używane, by obliczyć pozostały czas pracy. Wyświetlany czas uwzględnia tryb mocy, końcówkę i rodzaj odkurzanej powierzchni.

 

20% większa moc ssania niż w odkurzaczu Dyson Cyclone V10™3

Inżynierowie firmy Dyson przeanalizowali każdy szczegół poprzedniego modelu silnika cyfrowego Dyson V10. W najnowszej wersji silnika cyfrowego Dyson V11, wirującego z prędkością nawet do 125.000 obr./min. Najnowsze rozwiązania zapewniają prosty przepływ powietrza, zmniejszają drgania, co pomaga zwiększyć ssanie oraz redukują  poziom hałasu.

 

Wbudowany czujnik ciśnienia w silniku cyfrowym Dyson V11 przesyła informacje do mikroprocesora, dzięki czemu możliwe jest wyświetlanie na ekranie informacji o zatkaniu silnika, na co wskazuje nagły i gwałtowny spadek ciśnienia. Natomiast, kiedy urządzenie wykryje wolniejszy spadek ciśnienia, oznacza to konieczność czyszczenia filtrów.

 

Zaawansowane filtrowanie

Kurz i alergeny mogą wpływać na stan zdrowia. W pełni szczelny system filtracji odkurzacza Dyson V11TM wychwytuje 99,97% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrometra2, dzięki czemu wydmuchiwane powietrze jest czystsze. 14 cyklonów generuje siłę o wartości ponad 79.000g, która pozwala zasysać do zbiornika mikroskopijne cząsteczki – takie, jak pyłki i bakterie.

 

nowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11TM Absolute

 

Czytaj również: Domowy oczyszczacz powietrza - jak bardzo jest skuteczny?

 

Dodatkowe informacje

 • Odkurzacz Dyson V11TM jest dostępny w 3 modelach (Dyson V11TM Animal, Dyson V11TM Absolute, Animal, Dyson V11TM Absolute Pro w ekskluzywnym złotym kolorze) zaczynając od ceny 2599 zł.

 

 • Trzy tryby czyszczenia dostępne w odkurzaczu Dyson V11™ zostały zaprojektowane do wykonywania szeregu zadań, aby można było odpowiednio dostosować moc ssania do czyszczonej powierzchni.

 

 • Tryb Auto rozpoznaje typ powierzchni, dopasowuje moc ssania i dokładnie czyści. Zapewnia optymalny balans pomiędzy mocą ssania i czasem pracy odkurzacza . Inteligentnie dopasowuje się do każdego rodzaju podłogi.

 

 • Tryb Boost jest zaprojektowany w celu intensywnego czyszczenia uporczywych zabrudzeń, zapewniając do 5 minut największej mocy ssania.

 

 • Tryb Eco zapewnia do 60 minut czasu pracy, do dłuższego czyszczenia każdego rodzaju podłogi2.

 

 • Do 40% większy pojemnik5 oznacza mniej przerw w pracy, a system „point and shoot” sprawia, że opróżnianie zbiornika jest łatwe i higieniczne. Mechanizm pozwala na usuwanie brudu i kurzu jednym ruchem.

 • Elektroszczotka High Torque automatycznie dostosowuje się do różnych typów powierzchni, w trybie Auto. Elektroszczotka Soft Roller jest zaprojektowana do podłóg twardych. Usuwa jednocześnie drobny pył i duże zabrudzenia.

 

 • Mini elektroszczotka zbiera włosy i czyści głębokie zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach, jak np. na schodach lub w samochodzie.

 

 • Brak przewodu i możliwość zmiany sposobu korzystania z odkurzacza pionowego na odkurzacz ręczny za dotknięciem jednego przycisku ułatwia wychwytywanie kurzu i alergenów ze wszystkich miejsc zarówno w domu, jak i w samochodzie.

 

Informacje o baterii

 • Inteligentne systemy monitorowania i czujniki wysokości mierzą wydajność baterii cztery razy na sekundę, aby zoptymizować moc. System mierzy pojemność baterii i używa algorytmu, który w miarę upływu czasu „uczy się” jak urządzenia danego użytkownika pracuje, by obliczyć pozostały czas pracy. Wyświetlany czas uwzględnia tryb mocy, końcówkę i rodzaj odkurzanej powierzchni

 

 • Ważne jest by w pełni naładować urządzenie przed pierwszym użyciem, oraz po każdym sprzątaniu. Pomaga to zwiększyć precyzję algorytmu. Bateria jest zaprojektowana by pozostawać w stanie ciągłego podłączenia, co zapewnia pełne naładowanie odkurzacza przed każdym użyciem. W momencie osiągnięcia pełnego naładowania urządzenie nie pobiera więcej prądu.

 

 • Wszystkie baterie mogą się od siebie nie znacznie różnić, co może determinować ich żywotność. Rodzaj używanego trybu sprzątania oraz inny pobór mocy w zależności od powierzchni – na przykład dywany z długim włosiem pobierają więcej mocy niż te z krótkim – może mieć wpływ na długość czasu pracy. Użytkownik może pomóc w zachowaniu czasu pracy i żywotności baterii odkurzacza poprzez używanie odpowiedniego trybu sprzątania względem wykonywanych czynności, oraz używania trybu Boost jedynie do intensywnego sprzątania.

Źródło: PR Hub / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19247 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >