Rajdowiec Tomasz Kuchar wspierany przez producenta ociepleń

Rajdowiec Tomasz Kuchar wspierany przez producenta ociepleń

Termo Organika dołączyła do grona partnerów Tomasza Kuchara, jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Tomasz Kuchar od trzech sezonów triumfuje w najbardziej prestiżowej klasie SuperCars Mistrzostw Polski Rallycross, zostawiając konkurencję w tyle - podobnie jak Termo Organika w branży budowlanej, która od lat jest liderem materiałów do izolacji i wyznacza standardy jakości na polskim rynku. Czytaj dalej

 

Termo Organika, największy producent styropianu i Kompletnego Systemu Ociepleń, będzie wspierać Tomasza Kuchara w rallycrossowych zmaganiach w rozpoczynającym się sezonie, ale współpraca będzie wybiegać również poza tor.


Rajdowiec Tomasz Kuchar wspierany przez producenta ociepleń


- Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam rywalizację, adrenalinę i nowe wyzwania. Współpraca z Termo Organiką zapowiada się intensywnie i to będzie dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie - mówi Tomasz Kuchar - Mamy w planach kilka projektów, które właśnie dopracowujemy. Niektórzy mogą być zaskoczeni, jak wiele wspólnego ma wybór samochodu z wyborem ocieplenia. Mogę też zdradzić, że szykujemy konkurs, w którym do zgarnięcia będzie m.in. przejażdżka ze mną. Już dzisiaj zachęcam do obserwowania kanału Termo Organiki na facebooku, bo będzie się działo!


Właściwy wybór – jakość na pierwszym miejscu

Wybór materiału do ocieplenia domu nie jest skomplikowany, ale trzeba mieć świadomość na co należy zwracać uwagę, podobnie jak przy wyborze samochodu. Budowanie świadomości jest bardzo istotne i zdaje się, że nikt nie wytłumaczy tego lepiej niż pasjonat samochodów, szybkiej i zarazem bezpiecznej jazdy oraz jeden z najlepszych kierowców rajdowych, który doskonale wie, że jakość ma największe znaczenie.


Rajdowiec Tomasz Kuchar wspierany przez producenta ociepleń


Czytaj również: Umowa sponsorska z Wilkami Krosno


- Cenimy ludzi z pasją, takich jak Tomek Kuchar i jeśli tylko mamy okazję wesprzeć ciekawą inicjatywę, robimy to – mówi Witold Rams, wiceprezes Termo Organiki – Ponadto, Tomek nigdy nie stosuje półśrodków. Interesują go wyłącznie najlepsze rozwiązania i najlepsza jakość, a to kolejna rzecz która nas łączy. Świadomość wyboru jest kluczowa, niezależnie od tego czy chodzi o wybór samochodu czy wybór ocieplenia domu.


Już wkrótce będzie można zobaczyć pierwsze efekty współpracy Termo Organiki oraz trzykrotnego triumfatora w najbardziej prestiżowej klasie SuperCars Mistrzostw Polski Rallycrossu – Tomasza Kuchara.

 

Czytaj również: Łukasz Piszczek pozostaje ambasadorem marki KRISPOL

 

Rajdowiec Tomasz Kuchar wspierany przez producenta ociepleń2019-04-29
Źródło: Neuroexpander PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17778 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >