Regulatory temperatury - optymalne sterowanie, łatwy montaż, prosta obsługa, czysty zysk

Regulatory temperatury - optymalne sterowanie, łatwy montaż, prosta obsługa, czysty zysk

Na rynku pojawił się nowy regulator temperatury, zaprojektowany specjalnie z myślą o właścicielach mieszkań i apartamentów. Czytaj dalej

 

Auraton 80B TX steruje bezpośrednio kaloryferami, dostarczając odpowiednią ilość ciepła w zależności od temperatury jaką domownicy chcą otrzymać. Dzięki Auratonowi 80B TX możemy zaprogramować żądaną temperaturę nie tylko na każdy dzień tygodnia, ale nawet konkretną godzinę, a tym samym zapomnieć o uciążliwym, ręcznym nastawianiu głowic termostatycznych.

Istnieje również możliwość dokupienia specjalnej przystawki okiennej. Drogą radiową przekazuje ona informacje o otwarciu okna i na czas wietrzenia przełącza ogrzewanie w specjalny tryb zapobiegający niepotrzebnej utracie ciepła.

Dodatkową zaletą Auratona 80 B TX jest to, że na instalację wystarczy dosłownie kilka minut. Montaż jest szybki i czysty, dlatego nie trzeba z nim czekać do generalnego remontu.

Pieniądze przeznaczone na zakup regulatora nowej generacji zwracają się już po kilku miesiącach eksploatacji. Rachunki za ciepło mogą zmniejszyć się nawet o 30%, a bezcenny komfort jest gratis.

Cena jednego zestawu (regulator + siłownik) to 298 PLN netto (363,56 zł brutto).

 

Źródło: budnet.pl
Autor: YASNA Communications/ budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >