Rusza X edycja Real Estate Conference – największej studenckiej konferencji poświęconej rynkowi nieruchomości.

Rusza X edycja Real Estate Conference – największej studenckiej konferencji poświęconej rynkowi nieruchomości.

W dniach 12-13 grudnia w budynku głównym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy al. Niepodległości 162 odbędzie się jubileuszowa X edycja studenckiej konferencji Real Estate Conference. Jest to największe w Polsce wydarzenie tego typu poświęcone zagadnieniom nieruchomości. Organizatorem całego przedsięwzięcia, jak co roku, jest SKN Inwestycji i Nieruchomości działające przy Katedrze Miasta Innowacyjnego SGH. Czytaj dalej

 

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest przyszłość rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Uczestnicy zostaną zapoznani z takimi zagadnieniami jak PropTech, czyli nowe technologie w nieruchomościach, przestrzenie coworkingowe oraz wpływ rozwoju e-commerence na przyszłość nieruchomości handlowych i magazynowych w Polsce.


Rusza X edycja Real Estate Conference – największej studenckiej konferencji poświęconej rynkowi nieruchomości.

Czytaj również: Już po raz ósmy wręczone zostały nagrody dla Laureatów Programu „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”.


Wydarzenie będzie trwało dwa dni. 12-ego grudnia odbędzie się tytułowa konferencja w czasie której planowane są liczne prelekcje, prowadzone przez wybitnych specjalistów z czołowych firm z branży nieruchomości. Podczas drugiego dnia będą miały miejsce warsztaty w czasie których uczestnicy zapoznają się z metodami, którymi w swojej codziennej pracy posługują się profesjonaliści. To właśnie pod ich okiem uczestnicy będą mogli wykazać się między innymi w specjalnie przygotowanym case study.


Real Estate Conference 2018 to projekt skierowany przede wszystkim do studentów studiów licencjackich i magisterskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz innych czołowych uczelni ekonomicznych w Polsce. Jest to doskonała okazja dla ludzi zainteresowanych tematyką nieruchomości komercyjnych, by poznać branżę od podszewki – przekonuje Maciej Żejmo, koordynator tegorocznej konferencji.

 

Czytaj również: Wydarzenia branżowe na Targach Budma 2019

 


2018-12-05
Źródło: SKN Inwestycji i Nieruchomości SGH / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >