Ruszył konkurs dla instalatorów grzejników

Ruszył konkurs dla instalatorów grzejników

Rettig Heating, właściciel marki Purmo, ogłosił konkurs „Zmontuj wakacje”., Potrwa on do końca października br. Pula nagród obejmuje różnorodne vouchery a główną wygraną jest wakacyjny voucher o wartości 10 tys. zł. Czytaj dalej

 

W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni instalator zamieszkały na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, który wypełni formularz zgłoszeniowy na stronie www.zmontujwakacje.pl.  Aby wziąć udział w akcji, wystarczy przygotować prostą kreację w formie tekstu, zdjęcia lub wideo związaną tematycznie z grzejnikami dekoracyjnymi Purmo. Liczba zgłoszeń jest nieograniczona a decydującym kryterium wyboru najlepszych prac jest pomysłowość.

 

ruszył konkurs dla inwestorów grzejników

 

Czytaj również: Zwycięzcy w konkursie - Monter stolarki budowlanej – zawód z przyszłością

 

“Zbliżają się wakacje a to wyjątkowo gorący okres w branży. Wówczas, ze względu na sprzyjającą aurę,  realizowanych jest wiele prac modernizacyjnych i budowlanych. Chcielibyśmy więc zrekompensować instalatorom ten trudny okres zachęcając ich do kreatywnej zabawy i fundując im nagrody związane m.in. z wypoczynkiem – tłumaczy Katarzyna Główka z Działu Marketingu Purmo.


Uczestnicy konkursu mogą wygrać m.in.:

- Voucher wakacyjny o wartości 10 000 zł.

- Voucher na zakup sprzętu RTV/AGD o wartości 6 000 zł.

- Voucher na 3-dniowy pobyt w luksusowym Spa o wartości 4 000 zł.

- 6 voucherów podarunkowych do sieci sklepów Leroy Merlin o wartości 2000 PLN brutto każdy.

Dodatkowo co miesiąc można będzie wygrać 2 vouchery paliwowe o wartości 1 000 zł.


- Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie zwycięzców wybierają internauci oddając swój głos na najciekawsze ich zdaniem projekty za pośrednictwem strony www.zmontujwakacje.pl, natomiast w drugim – komisja konkursowa. Z 9-ciu projektów najwyżej ocenionych przez internautów wyłoni ona trzy najlepsze prace   – mówi  Organizator


W kategorii zdjęcie i nagranie mogą być zgłoszone  ukończone, bądź będące w trakcie realizacji projekty instalatorskie. W konkursie oceniane będą prace przesłane za pośrednictwem portalu www.zmontujwakacje.pl w terminie od 01.05.2018 do 31.10.2018. Kluczowym warunkiem udziału jest zachowanie faktury zakupu na kwotę minimum 2000,00 zł netto na zakup grzejników dekoracyjnych marki Purmo.

 

Czytaj również: Zakręć kolorem i wygraj - jubileuszowy konkurs dla klientów marki Dekoral

 

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie:

http://zmontujwakacje.pl

 


2018-06-14
Źródło: inPlus Media / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18704 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >