Ruszyła nowa inwestycja w centrum Wrocławia - apartamentowiec Angel City

Ruszyła nowa inwestycja w centrum Wrocławia - apartamentowiec Angel City

Rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji Angel City – nowej, prestiżowej inwestycji na mapie Wrocławia. Zaprojektowany w Londynie budynek powstanie na Przedmieściu Oławskim przy zbiegu ul. Walońskiej i Traugutta, tuż obok apartamentowców Angel Wings i Angel River. Czytaj dalej


 

Angel Poland Group, deweloper prężnie działający we Wrocławiu, przygotowuje się do realizacji kolejnej inwestycji. To już pewne, że obok Angel Wings i niedawno ukończonego Angel River powstanie Angel City. Inwestor otrzymał pozwolenie na budowę. Prace ziemne rozpoczęły się w grudniu. Sprzedaż mieszkań zostanie uruchomiona w pierwszym kwartale 2019 roku, natomiast zakończenie budowy zaplanowano na II kwartał 2021 roku. – Poza samym projektem jednym z największych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. To centrum miasta, ale w sąsiedztwie terenów rekreacyjnymi, realizowanych w ramach rewitalizacji nabrzeży rzeki Oławy – podkreśla Ron Ben Shahar, partner grupy deweloperskiej Angel Poland.


 Nowa inwestycja - Angel City Wrocław

 

Czytaj również: Elegancko wyrafinowany pokazowy apartament na osiedlu Awangarda miał swoją premierę


Angel City to budynek, który powstanie przy skrzyżowaniu ul. Traugutta z Walońską. Od Traugutta Angel City będzie 6-piętrowy, zaś od strony Walońskiej - 9-piętrowy. W Angel City powstanie 370 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Zdecydowana większość z tarasami, balkonami lub loggiami.


- W Angel City, podobnie jak w apartamentowcach Wings i River, każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprojektowaliśmy różne typy mieszkań, od kameralnych - jednopokojowych, aż po komfortowe, stumetrowe apartamenty z widokami na południe Wrocławia. Mieszkańcy podobnie jak w nowo wybudowanym Angel River, będą mogli liczyć na wiele udogodnień w obiekcie. Przewidziano również prawie 2000 mkw. powierzchni usługowej na parterze budynku – zapowiada Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – obszar Zachód.

 

 

Czytaj również: W jakim kierunku rozwija się rynek deweloperski we Wrocławiu

 

Angel City Wrocław to kolejna prestiżowa inwestycja Angel Poland Group po zrealizowanych OVO Wrocław, The Granary, Angel River, Angel Care, Angel Wings. Natomiast wśród krakowskich projektów grupy deweloperskiej są Angel Wawel, Angel City Kraków, Angel Plaza i realizowany luksusowy apartamentowiec Angel Stradom wraz z pięciogwiazdkowym hotelem u podnóża Wawelu. Projekt architektoniczny Angel City Wrocław przygotowała renomowana angielska pracownia EPR Architects z Londynu.


Źródło: PR Expert / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19145 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >