Serwis mobilny. Jak kupić i sprzedać działki w aplikacji do sprzedaży nieruchomości?

Serwis mobilny. Jak kupić i sprzedać działki w aplikacji do sprzedaży nieruchomości?

Co trzeba zrobić, by sprzedać działkę? Przede wszystkim należy sprawdzić jej stan prawny. W tym celu trzeba zapoznać się z szeregiem dokumentów. Właściciel nie powinien mieć problemu, by uzyskać do nich dostęp. Będzie to jednak wymagać od niego poświęcenia sporej ilości czasu na wizyty w urzędach. Potem trzeba jeszcze zamieścić ogłoszenia na wszystkich możliwych portalach i czekać, aż zgłoszą się kupujący.

 

A gdyby istniał jeden serwis, w którym spotykają się wszyscy nabywcy i sprzedający? Gdyby dawał natychmiastowy dostęp do wszystkich ważnych danych administracyjnych? Gdyby działał zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych?

 

Taka opcja jest nareszcie dostępna dzięki aplikacji do sprzedaży nieruchomości Buylando.

 

Jakie dane zawiera serwis z ofertami sprzedaży działek?

Typowa platforma ogłoszeniowa umożliwia zamieszczenie własnej oferty z opisem i zdjęciem. Jeśli masz trochę szczęścia, możesz także zobaczyć nieruchomości na prostej mapie, co pozwoli Ci lepiej zobrazować sobie ich lokalizację. To wszystko. Kupujący może dowiedzieć się tylko tyle, ile właściciel zdecyduje się zawrzeć w ogłoszeniu. Tymczasem zakup działki to spory wydatek. I podstawowe informacje zdecydowanie nie wystarczą do podjęcia wiążącej decyzji.

 

Serwis mobilny. Jak kupić i sprzedać działki w aplikacji do sprzedaży nieruchomości?

 

Czytaj również: Jakie błędy najczęściej popełniają sprzedający mieszkanie?

 

Natychmiast po zalogowaniu się do aplikacji możesz zobaczyć, czym różni się ona od innych portali. Satelitarna mapa całej Polski została w niej podzielona na działki zgodnie z dokumentacją urzędową. Po kliknięciu w którąkolwiek z nich, od razu widzisz jej numer oraz obręb ewidencyjny. Można także podejrzeć powiat, gminę i województwo, do którego należy. Najważniejszy okazuje się jednak szybki dostęp do jej księgi wieczystej. W aplikacji zaznaczono również sklepy, punkty usługowe i inne obiekty użyteczności publicznej.

 

Klasyczny opis i zdjęcia oczywiście również są tu widoczne. Jednak prócz tego zebrano tu dane z dokumentów, których zdobycie wymagało do tej pory sporego zachodu.

 

Jak aplikacja do sprzedaży nieruchomości ułatwia życie właścicielom i poszukującym?

Co to oznacza dla kupujących? Zamiast szukać na oślep, w dowolnej chwili mogą uzyskać wszystkie istotne informacje o działce, która ich interesuje. Mogą podejść do poszukiwań w sposób zorganizowany i jednego dnia umówić się na spotkania z właścicielami wielu działek w pożądanej lokalizacji. Co ważne, widząc piękny kawałek ziemi, mogą szybko ustalić, czy jest on na sprzedaż. A następnie natychmiast skontaktować się z odpowiednią osobą.

 

Czytaj również: Portale z ofertami nieruchomości. Które są najlepsze i dlaczego

 

Sprzedający zyskują w ten sposób dostęp do nabywców, którzy rzeczywiście są zainteresowani ich ofertą. Są to osoby świadome i dobrze przygotowane. Aplikacja do sprzedaży nieruchomości pozwala im uzmysłowić sobie, jak będzie wyglądało życie na danym terenie, zanim wykonają telefon. Co istotne, korzystając z serwisu, otrzymasz link, który możesz zamieścić we wszystkich swoich ogłoszeniach. Dzięki temu zdecydowanie ułatwisz sprawę kupującym, a Twoja oferta będzie wyglądać profesjonalnie.

 

Chcesz zamieścić ogłoszenie na Buylando?

Cały proces tworzenia oferty zajmie Ci zaledwie kilka minut. Aplikacja automatycznie przypisuje do Twojego ogłoszenia informacje urzędowe. Pozostaje Ci więc uzupełnić kilka rubryk i oznaczyć nieruchomość jako wystawioną na sprzedaż. Wypróbuj możliwości portalu już dziś i oszczędź czas własny i osób, które szukają dokładnie takich lokali i działek, jak Twoja.

Źródło: Artykuł zewnętrzny / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 166 Grupa: Inwestycje Ja proponuje zerknąć na stronę https://www.hossa.gda.pl/ tutaj jest ciekawa oferta na mieszkania. Ten deweloper jest doświadczony i polecany przez wielu. Sprawd...
  • ABC domu szeregowego: na co zwrócić uwagę kupując... Liczba postów: 6 Grupa: Inwestycje Jeśli chodzi o kupno domu to dobrym wyjściem jest skorzystanie z pomocy biura nieruchomości. Ja osobiście polecam zajrzeć na stronę https://chmielowiec.otodom.p...
  • Inwestycje w nieruchomości Liczba postów: 144 Grupa: Inwestycje Cześć! W niedalekiej przyszłości planuję zakup nieruchomości. Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi w załatwianiu niezbędnych spraw oraz rozwiązywaniu ewentualnych pr...
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1313 Grupa: Inwestycje Odnośnie budowy hal stalowych i żelbetowych to nam solidnej jakości halę stalową postawiła firma CB PANEL SYSTEM https://cbpanel.pl/oferta/konstrukcje-st alowe/....
  • Proekologiczna malarnia proszkowa Liczba postów: 102 Grupa: Inwestycje Ja niedawno korzystałem z usług firmy http://malowanie-piaskowanie.pl/kontakt/ . Świadczą usługi z zakresu piaskowania i malowania proszkowego. Do każdego klient...

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17006 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >