Skrzynie na narzędzie dostosowane do indywidualnch potrzeb

Skrzynie na narzędzie dostosowane do indywidualnch potrzeb

Nowy system skrzyń narzędziowych to innowacyjny system przechowywania narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu, pozwalający na szybką konfigurację modułów według własnych potrzeb każdego użytkownika.

 

Najnowszy produkt firmy DeWALT, system TSTAKTM składa się z 7 elementów: sześciu kompatybilnych skrzyń oraz wózka. System pomaga utrzymać porządek podczas transportu oraz wykonywania każdego rodzaju pracy. Skrzynie TSTAKTM wyposażono w mocne i wytrzymałe elementy takie jak: duża, ergonomiczna, bimateriałowa rękojeść, odporne na rdzę klamry, metalowe prowadnice szuflad oraz prosty i szybki w obsłudze sposób łączenia skrzyń przy pomocy zaczepów. Wnętrza skrzyń wypełniają pianka ochronna lub organizery, które można dostosować do kształtu elektronarzędzi i narzędzi oraz plastikowe pojemniki na drobne elementy. Okienka na etykiety ułatwiają odszukanie znajdujących się w środku skrzyń narzędzi lub akcesoriów. Elementy TSTAKTM I, II, V i VI, posiadają dodatkowo możliwość zamykania na kłódkę, aby chronić ich zawartość przed kradzieżą. W zależności od potrzeb, użytkownik może zdecydować się na kupno całego zestawu lub każdego z elementów osobno.

 

 

TSTAKTM I – dwukomorowa skrzynia górna 14 l

TSTAKTM I z mocną i wytrzymałą rękojeścią to skrzynia przeznaczona do przechowywania elektronarzędzi. Jej górna część posiada organizery pozwalające na przechowywanie drobnych elementów takich jak wiertła, kołki i wkręty. Dolną została wypełniona pianką składającą się drobnych kostek, dzięki którym można bardzo łatwo i szybko dostosować ją do kształtu elektronarzędzia. Skrzynię można zamykać na kłódkę. Wymiary skrzyni: 440mm x 185,1mm x 331,7mm. 

 

Czytaj również: Wiertła i dłuta wysokiej jakości 


TSTAKTM II – jednokomorowa skrzynia górna 13,5 l

TSTAKTM II to jednokomorowa skrzynia wypełniona pianką i przeznaczona do przechowywania elektronarzędzi. Można ją zamykać na kłódkę. Jest dostępna w wersji TSTAKTM COMBO. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 331,7mm.

 

TSTAKTM III – skrzynia 9,5 l z jedną szufladą

TSTAKTM III posiada jedną, głęboką szufladę gładko i bezproblemowo wysuwaną dzięki metalowym prowadnicom zapewniającym wyjątkową trwałość systemu. W szufladzie znajdują się 2 duże i 4 małe wyjmowane pojemniki zamykane od góry przezroczystym wieczkiem. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 314,2mm. 

 

 

TSTAKTM IV – skrzynia  8 l z dwoma szufladami

TSTAKTM IV składa się z dwóch płytkich szuflad na drobne narzędzia i akcesoria. Znajdujące się w środku przegrody organizujące przestrzeń mogą być wyjmowane i dostosowywane do własnych potrzeb użytkownika czyniąc skrzynię niezwykle wszechstronną. TSTAKTM IV jest dostępna w wersji COMBO. Wymiary skrzyni: 440mm x 176mm x 314,2mm. 

 

Czytaj również: Szlifierka rolkowa przydatna w każdym domu 

 

TSTAKTM V – organizer 6,3 l z przeźroczystą pokrywą

Skrzynia TSTAKTM V wyróżnia się spośród pozostałych przeźroczystą pokrywą zaprojektowaną tak, by nie dopuścić do przemieszczaniu się podczas transportu znajdujących się w jej wnętrzu 2 dużych i 5 małych wyjmowanych pojemników na drobne akcesoria i elementy. Skrzynię można zamykać na kłódkę. Wymiary: 440mm x 145mm x 332mm. 

 

TSTAKTM VI – 23 l do przechowywania dużych elektronarzędzi

Skrzynia TSTAKTM VI o pojemności 23 litrów umożliwia przechowywanie dużych elektronarzędzi. Dzięki dodatkowej, wyjmowanej tacce użytkownik ma szybki dostęp do drobnych narzędzi czy akcesoriów. Skrzynię można zamykać na kłódkę. Wymiary: 440mm x 301,5mm x 332mm. 

 

 

TSTAKTM COMBO – kompaktowe rozwiązanie dla profesjonalistów

TSTAKTM COMBO składa się ze skrzyń TSTAKTM II i TSTAKTM IV. Całość posiada pojemność 21,5l i jest idealnym kompaktowym rozwiązaniem pozwalającym każdemu profesjonalnemu użytkownikowi na wygodne i uporządkowane przechowywanie oraz transport potrzebnych narzędzi i akcesoriów. W skrzyni górnej, przeznaczonej głównie do przechowywania elektronarzędzi, znajduje się pianka, którą można łatwo dostosować do kształtu narzędzia. Skrzynia dolna z dwoma szufladami pozwala na przechowywanie drobnych narzędzi i akcesoriów. Elementy organizujące przestrzeń szuflad mogą być wyjęte i ułożone według własnych potrzeb użytkownika. Wymiary: 440mm x 326,1mm x 331,7mm. 

 

Czytaj również: Miary ze stali nierdzewnej

 

TSTAKTM CART – wózek ułatwiający przemieszczanie się w miejscu pracy

Aby transport skrzyń TSTAKTM nie stwarzał problemów system posiada specjalny wózek wytrzymujący obciążenie całkowite nie przekraczające 100 kg. TSTAKTM CART idealnie sprawdza się na terenie budowy z uwagi na duże, gumowe koła obracające się o 360o. Wózek umożliwia szybki montaż wszystkich skrzyń TSTAKTM, a jego kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwia transport i przechowywanie. 

 

Produkty firmy DeWALT dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

 

Źródło: Effective PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Uszczelki o doskonałych właściwościach Liczba postów: 20 Grupa: Budowa i re... Jakiś czas temu podjąłem współpracę z firmą, której zlecałem takie zadania jak pawanie, gięcie, ciecie, wykrawanie, wypalanie na blachach i wszystko wykonywała....
  • Sprzątanie po remoncie Liczba postów: 55 Grupa: Moja budowa Po takim remoncie, zwłaszcza w większych budynkach biurowych, warto zadbać o szyby. To normalne, że z czasem tracą one przejrzystość. Pojawiają się zacieki i za...
  • Geodeta do obsługi budowy Liczba postów: 384 Grupa: Firmy budow... Z kolei ja podczas wykonywania pomiarów i innych usług geodezyjnych korzystałem z usług geodety uprawnionego Pana inż. Witolda Witkowskiego - https://www.poznan...
  • Wózek widłowy Liczba postów: 96 Grupa: Firmy budow... To świetnie, że chcesz zdecydować się na nabycie wózka widłowego. Nie wiem jednak, czy zdajesz sobie sprawę z wysokości kosztów, jakie będziesz musiał w tym prz...
  • Odzież robocza najlepsza na upały Liczba postów: 123 Grupa: Budowa i re... odzież robocza jest bardzo ważna i warto a nawet trzeba w taką odzież inwestować jeżeli prowadzimy swoją firmę. Ważne jest również miejsce gdzie zamawiamy taką....

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17198 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >